4:6
    Jiří BASTL
    (Juráček)

TJ Sokol Lanžhot - FBC SLAVKOV 4:6
branky: 11. Filip Kříž, 26. Martin Šimkovič, 31. Martin Šimkovič, 31. Karel Marciniszyn - 2. Tomáš Mráz, 5. Lukáš Knapec, 11. Jiří Bastl, 14. Lukáš Knapec, 22. Roman Dlabka, 35. Jiří Bastl; rozhodčí: Abdelrahman Elhadidy - Matěj Zahradník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Zonyga ? - Alexandr Láníček ?; po třetinách: 1:3, 0:2, 3:1
34:54 GÓL FBC SLAVKOV! 4:6
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #3 Jiří Bastl, asistoval #4 Jiří Juráček (4:6)
30:27 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #8 Karel Marciniszyn bez asistence (4:5)
30:11 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #6 Martin Šimkovič bez asistence (3:5)
25:39 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 2:5
21:17 GÓL FBC SLAVKOV! 1:5
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #20 Roman Dlabka bez asistence (1:5)
13:50 GÓL FBC SLAVKOV! 1:4
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #13 Lukáš Knapec, asistoval #3 Jiří Bastl (1:4)
10:54 GÓL FBC SLAVKOV! 1:3
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #3 Jiří Bastl, asistoval #20 Roman Dlabka (1:3)
10:00 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #40 Filip Kříž, asistoval #9 Vítězslav Krupica (1:2)
07:22 Vyloučen hráč #49 Filip Konrád družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za vysoká florbalka
04:37 GÓL FBC SLAVKOV! 0:2
01:31 GÓL FBC SLAVKOV! 0:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #88 Tomáš Mráz, asistoval #9 Jakub Doušek (0:1)