3:7
    Ondřej BALGA
    (Dočkal)

TJ Sokol Lanžhot - FRC Mikulov 3:7
branky: 6. Martin Šimkovič, 18. Martin Šimkovič, 20. Martin Šimkovič - 9. Jan Vlk, 13. Martin Hladík, 20. Jan Vlk, 31. Martin Hladík, 35. Martin Hladík, 35. Julie Polanská, 36. Ondřej Balga; rozhodčí: Bohumil Žlůva - Lukáš Žlůva; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Zonyga ? - Pavel Bareš ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:4
35:07 GÓL FRC Mikulov! 3:7
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #64 Ondřej Balga, asistoval #56 Vilém Dočkal (3:7)
34:53 GÓL FRC Mikulov! 3:6
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #3 Julie Polanská, asistoval #44 Jan Vlk (3:6)
34:17 GÓL FRC Mikulov! 3:5
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #6 Martin Hladík, asistoval #44 Jan Vlk (3:5)
32:17 Timeout FRC Mikulov
30:01 GÓL FRC Mikulov! 3:4
19:55 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #6 Martin Šimkovič, asistoval #9 Vítězslav Krupica (3:3)
19:26 GÓL FRC Mikulov! 2:3
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #44 Jan Vlk, asistoval #6 Martin Hladík (2:3)
19:26 Vyloučen hráč #13 David Jablonický družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za špatné střídání
17:20 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 2:2
12:22 GÓL FRC Mikulov! 1:2
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #6 Martin Hladík bez asistence (1:2)
08:27 GÓL FRC Mikulov! 1:1
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil #44 Jan Vlk, asistoval #56 Vilém Dočkal (1:1)
05:32 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #6 Martin Šimkovič, asistoval #15 David Procházka (1:0)