2

1

3.

Florbal Hodonín - TJ Sokol Lanžhot 5:4pn
branky: 8. Šimon Jančík, 12. Lukáš Trčka, 19. Matyáš Rosek, 33. Matyáš Rosek, N Filip Groh - 11. David Jablonický, 14. Martin Šimkovič, 21. Vítězslav Krupica, 23. Vítězslav Krupica; rozhodčí: Patrik Navrátil - Vojtěch Novák; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristian Schwarz ? - Jakub Zonyga ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #5 Filip Groh a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Lanžhot hráč #43 Simon Chauvin , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #49 Matyáš Rosek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Lanžhot hráč #6 Martin Šimkovič , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Hodonín hráč #10 Tadeáš Bohůn a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Lanžhot hráč #13 David Jablonický a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
34:42 Timeout TJ Sokol Lanžhot
32:52 GÓL Florbal Hodonín! 4:4
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #49 Matyáš Rosek bez asistence (4:4)
26:20 Vyloučen hráč #39 Filip Konrád družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hra bez florbalky
22:00 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #9 Vítězslav Krupica, asistoval #41 Ondřej Hrabica (3:4)
20:24 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #9 Vítězslav Krupica, asistoval #37 Leon Chauvin (3:3)
18:58 GÓL Florbal Hodonín! 3:2
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #49 Matyáš Rosek bez asistence (3:2)
13:45 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #6 Martin Šimkovič, asistoval #3 Vojta Kubík (2:2)
11:39 GÓL Florbal Hodonín! 2:1
Vlastní branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #7 Lukáš Trčka (2:1)
10:53 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #13 David Jablonický bez asistence (1:1)
08:20 Vyloučen hráč #10 Tadeáš Bohůn družstva Florbal Hodonín na 2 minuty za sekání
07:10 GÓL Florbal Hodonín! 1:0
Branku družstva Florbal Hodonín vstřelil #4 Šimon Jančík bez asistence (1:0)
04:58 Vyloučen hráč #13 David Jablonický družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost
02:14 Vyloučen hráč #13 David Jablonický družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za špatné střídání