(Jelínek)
33
  • 33 32:27

FBC GEPARDI BRNO blue - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:3
branky: 4. Jáchym Ondráček, 12. Šimon Eleder, 21. Jáchym Ondráček, 25. Jáchym Ondráček, 27. Pavel Tomšíček - 15. Jan Klíč, 18. Michal Jedlička, 23. Jan Klíč; rozhodčí: Matěj Karásek - Jiří Dorazil; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 21; zásahy brankářů: David Flekač ? - Matěj Pokorný ?; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:0
33:12 Gepardi padají jako hrušky
32:27 Trestné střílení družstva FBC GEPARDI BRNO blue neproměnil #40 Šimon Eleder.
26:03 GÓL FBC GEPARDI BRNO blue! 5:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO blue vstřelil #98 Pavel Tomšíček, asistoval #86 Šimon Jelínek (5:3)
25:55 Vyloučen hráč #73 Stanislav Čapoun družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:58 GÓL FBC GEPARDI BRNO blue! 4:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO blue vstřelil #4 Jáchym Ondráček, asistoval #23 David Mazáč (4:3)
22:23 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 Jan Klíč, asistoval #76 Patrik Olej (3:3)
20:36 GÓL FBC GEPARDI BRNO blue! 3:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO blue vstřelil #4 Jáchym Ondráček, asistoval #32 David Flekač (3:2)
19:28 Vyloučen hráč #79 Michal Jedlička družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:00 Dřevorubec Jelínek se ocitl u dvou šancí na gól nepromněníl ani jednu
17:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #79 Michal Jedlička, asistoval #7 Jan Klíč (2:2)
16:16 Vyloučen hráč #86 Šimon Jelínek družstva FBC GEPARDI BRNO blue na 2 minuty za sekání
14:24 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 Jan Klíč, asistoval #73 Stanislav Čapoun (2:1)
14:24 Beran umí předpovídat budoucnost, gepardi dostali gól ze standartky
11:32 GÓL FBC GEPARDI BRNO blue! 2:0
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO blue vstřelil #40 Šimon Eleder, asistoval #9 Michal Mazáč (2:0)
02:00 Ondáček má smůlu a gól nedává
01:14 Dobrý den, dnešním utkání vás bude provázet pořadatelský tým Petr Šubrt a Štěpán Trunda. My Vás zdravíme a doufáme že si zápas užijete