5:2
    Tomáš DANIŠ
    (Tomíček)

FK Gůfuň Nový Jičín - FBC Hlučín 5:2
branky: 3. Tomáš Kluska, 8. Petr Žlebek, 10. Kryštof Pavelka, 17. Oliver Rusev, 22. Lukáš Drda - 23. Vojtěch Reiský, 38. Tomáš Daniš; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Andrej Krkoška ? - Filip Jasvec ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 0:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Poslední akcí zápasu je Drdův krásný blok.
38:21 Závěr utkání probíhá v poklidném duchu, nikdo se nikam nežene.
37:13 Mírná korekce skóre, hosté snižují gólový rozdíl.
37:04 GÓL FBC Hlučín! 5:2
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #8 Tomáš Daniš, asistoval #12 Lukáš Tomíček (5:2)
36:38 Kluska a Pavelka šli do brejku 2 na 1. Krásně soupeře vykombinovali, jenže Pavelkova rána končí vedle.
35:12 Hanzelka má snad v nohách motory. Je všude po celém hřisti a nikdy nejeví známky únavy.
33:05 "What a play", řekli by jistě anglicky mluvící komentátoři. Milan Milky roztáhl nohy, pokryl si míček a naběhnuvšího soupeře tímto totálně odzbrojil.
32:42 Střela hostí končí v bráně, avšak v té házenkářské. Míč pro domácí.
31:55 Bienek opět výborně. Krásně vypíchl soupeři míček a zhatil tak jeho ofenzivní snažení.
30:24 Krásnou pasáží se nyní zaskvěl Kumpa. Vybojoval míček, přihrál, poté předvedl bleskový návrat do defenzívy. Je to dříč a prokazuje, že si místo v sestavě zaslouží.
29:23 Bienek chvílemi opravdu působí jako Terminátor. Zdá se téměř nemožné, aby tato mašina někdy prohrála souboj rameno na rameno.
28:16 Počet diváků rapidně roste, nyní je v obecenstvu téměř 15 lidí.
26:48 Milan svým stylem chvílemi připomíná legendárního Enstroma v dobách své největší slávy.
26:17 A vstupujeme do závěrečné třetiny tohoto klání. Domácí nijak neotálejí a ihned se dostávají do zakončení.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:44 "Ten Milan je neskutečný", ozvývá se z tribun. Nezbývá mi než souhlasit.
24:34 Rusev si neskutečně pokryl tělem míček a poté jedovatě vypálil na vzdálenější tyč, gólman však skvěle zakročil.
22:12 Hosté se také prosazují po krásné kombinaci.
22:11 GÓL FBC Hlučín! 5:1
Branku družstva FBC Hlučín vstřelil #10 Vojtěch Reiský, asistoval #12 Lukáš Tomíček (5:1)
21:48 Mohykán Drda se napřáhl a rozvlnil síť.
21:47 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 5:0
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #9 Lukáš Drda, asistoval #64 Vojtěch Hanzelka (5:0)
20:40 Rusev se jako ledoborec prodíral obranou Hlučína, čímž pošetřil pár vteřinek z oslabení svého týmu.
19:22 Vyloučen hráč #6 Kryštof Pavelka družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání
19:22 A je tady první trest zápasu. Nutno říct, že poněkud zbytečný, ale s tím už nic nenaděláme.
17:41 Domáci se pyšní nejen skvělým výkonem na hřišti, ale také skvělým mantinelářem. Ten nenechá jediný mantinel rozhozený a pomáhá tak k plynulému průběhu hry.
16:22 Nádherný pass Milkyho Němečka skončil u zkušeného Ruseva, který se, jakožto zkušený mazák, nemýlil a rozvlnil síť za brankářem hostí.
16:21 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 4:0
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #97 Oliver Rusev, asistoval #16 Milan Němeček (4:0)
15:25 Krásný zákrok Krkošky, který teď podržel Gůfuně.
15:00 Zkušený Rusev se ujímá rozehrávky svého týmu.
14:22 Drda se napřahoval k další mohutné bombě, míček mu však sjel z čepele.
13:52 Postupná kombinace domácích končí faulem hráče hostí. Gůfuň se bude snažit navýšit své vedení.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:22 Droudova mohutná postava budí respekt ve všech ofenzivních hráčích Hlučína.
11:14 Po riskantní přihrávce, kterou hosté zachytili se svkělým obranným zákrokem zaskvěl Bienek.
11:00 Domácí kombinují a nepouští hosty k míčku.
09:56 Krásná rána Hanzelky, po které se ozvaly nadšené ohlasy z domácí lavičky.
09:22 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 3:0
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #6 Kryštof Pavelka bez asistence (3:0)
09:22 A ti právě byli svědky třetí branky, kterou vstřeluje Pavelka.
09:10 Utkání sleduje 7 fanoušků.
07:30 Po krásné akci domácích se prosazuje Žlebek. Akce začala sebráním míčku na polovině hřište, nasledných pár přihrávek vyústilo v jedovatou Drdovu ránu, která se poté odrazila až ke Žlebkovi, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil.
07:29 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 2:0
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #44 Petr Žlebek, asistoval #9 Lukáš Drda (2:0)
06:11 "Hoši v klidu" zní z úst kanonýra Klusky. Je si plně vědom, jak k tomuto utkání přistupovat.
04:39 Hosté rozehrávkou z rohu našli na půli připraveného Reiského, který krásnou ránou prověřil brankáře Krkošku.
02:11 GÓL FK Gůfuň Nový Jičín! 1:0
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #17 Tomáš Kluska, asistoval #44 Petr Žlebek (1:0)
02:11 A máme tady první branku utkání! Žlebkovi rána sice vůbec nesedla, avšak míček tímto způsobem dostal až ke zkušenému kanonýru Kluskovi, který se nemýlil.
00:33 A máme tady první šanci zápasu. Domácí Žlebek se dostal do velice zajímavé pozice, ale jeho střela bohužel nenašla cíl.
00:01 Dobré ráno všem fanouškům kvalitního florbalu. Máme tady začátek dnešního hracího dne, které rozehrál domácí Gůfuň a hostující Hlučín. Tak se pohodlně usaďte a vychutnejte si tento online komentář.