• 39 38:16
    2
    Jakub KLOZA

FK Gůfuň Nový Jičín - Z.F.K. Petrovice B 0:7
branky: 9. Jiří Mareš, 10. Martin Schulhauser, 11. Vítězslav Růžička, 13. Martin Szweda, 16. Martin Szweda, 24. Karel Šamonil, 31. Vítězslav Růžička; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Julius Zlámal ? - Martin Janík 0; po třetinách: 0:4, 0:2, 0:1
39:00 Ukončení 3. části
38:38 Nejde to a nejde to. Gůfuň ani v přesilovce není schopen si vytvořit šanci a utkání se pomalu blíží ke konci.
38:16 Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:23 Jestli je něco, co domácí postrádají narozdíl od svého soupeře, určitě je to pohyb.
33:43 Krásný skill předvedl hráč hostí, kdy si pokryl míček před Drdou, tomu pak pláchl a Drdovi nezbývalo nic jiného, než jít do souboje, za který byl odměněn dvěma minutami u komentátorského stolku.
33:42 Vyloučen hráč #9 Lukáš Drda družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hrubost
32:22 Další blok na straně Petrovic. Jako by všechny střely domácích přitahovali ke svým stehnům.
30:34 Tak toto je lekce z efektivity. Stačí malé zaváhání v podobě nepohlídání si hráče, následná přihrávka do běhu mezi zbylé 2 obránce a poté nekompromisní zakončení do horního rohu brány.
30:06 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #88 Daniel Olšák (0:7)
28:42 Gůfuň se svými největšími esy na hřisti postrašil soupeře, ti však dále skvěle brání a nepouští domácí do vyložených šancí.
26:30 Vstup do poslední třetiny byl ze strany domácích velice energetický, během krátkého časového sledu vyslali hned 2 pumelice. Gólman hostí však opět chytá.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:49 Nevím co se s Gůfuni děje. Jsou nepozorní, se spoždením chodí na hřiště a celkově jim to vůbec nelepí. Pauza mezi zápasy asi byla moc dlouhá.
23:41 Tak to už je špatné dámy a pánové. Rusevovu riskantní přihrávku zachtytil Šamonil a potrestal domácí šestým gólem do jejich sítě.
23:40 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil bez asistence (0:6)
22:17 Nesmíme ale opominout výkon Petrovic. Jejich obrana je zdá se neprostupná.
21:24 Venku je částečně zataženo a krásných 12°. Na jiných 12° očividně myslí domácí Gůfuň, jelikož už dobré 3 minuty nepředvedli zhola nic.
15:39 To samé se ale dá říct o týmu Petrovic. Přidávají další gól do svatyně Gůfuňů.
15:38 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #77 Marcel Lázók (0:5)
14:55 Ofenzivní snahy domácích neutuchají.
13:33 Žlebek si s trochou štěstí prohodil svého soupeře mezi nožkama a poté již čelil gólmanu hostí, kterého se snažil efektně překonat bekhendem jednoruč. Skóre se však nemění.
13:01 Na řadě je nyní druhá třetina. Pokud s tímto zápasem chtějí domácí něco udělat, musí pořádně zabrat.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:36 Tak to jsem tedy nečekal. Po krásné akci domácich se málem snížil rozdíl ve skóre, Kluska ovšem síť nerozvlnil. Z následného protiútiku se však počtvrté prosazují hosté a s týmem Gůfuň to nevypadá moc dobře.
12:35 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #32 Roman Ochodek (0:4)
10:27 31 diváků nyní bylo svědky vytříbeného zákroku Ruseva. Zabojoval jako hrdý lev a odvrátil ofenzivu hostí.
10:17 Timeout FK Gůfuň Nový Jičín
10:17 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (0:3)
10:17 Timeout domácích. Očividně potřebují nějakou vzpruhu.
09:46 Dvě nebezpečné střely domácich po sobě. Skóre se však nemění.
09:20 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #23 Martin Szweda (0:2)
09:20 A další rána v síti domácích.
08:09 Tak na tuhle ránu už ani samotný Julius nedosáhl.
08:08 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #99 Petr Pryszcz (0:1)
06:30 Přišel jsem, viděl jsem, čapil jsem. Takhle by se dal popsat tento neskutečný zákrok Julia Zlámala. Užuž to vypadalo, že byl překonán, avšak stihl vytičit ruku a zlikvidovat jistý gól. Bravo.
05:38 Veliká škoda pro Klusku. Fikaně zkoušel překonat gólmana střelou mezi nohama, bránu avšak opět míjí.
04:25 Dalekonosný nához Hanzelky čape gólman hostí. Gůfuň přitlačuje na pilu.
03:13 Ze skvělých hráčů domácích se nyní předvedl The Milkyman, kdy narýsoval neskutečnou úhlopříčnou přihrávku až před brázdnou bránu pro Holuba. Jeho pokus však uletěl vysoko nad.
02:27 Kluska pálí, ale bránu míjí. Doufejme, že se rozehřeje.
01:47 Začátek utkání je zatím v režii Gůfuňského týmu. Svižnými přihrávkami obléhají bránu soupeře.
00:11 Dobré brzké odpoledne vážení čtenáři. Máme tady dnešní druhé Gůfuňské utkání, ve kterém se opět můžete těšit na skvělé výkony.