• 38 37:03
    9:4
    (Mareš)

Z.F.K. Petrovice B - FbC Coyotes Jablunkov  9:4
branky: 2. Vítězslav Růžička, 7. Martin Szweda, 7. Vítězslav Růžička, 18. Daniel Olšák, 20. Michal Olšák, 32. Karel Šamonil, 34. Martin Schulhauser, 36. Roman Ochodek, 38. Martin Schulhauser - 8. Jakub Mitrenga, 14. Michal Bártek, 19. Michal Bártek, 22. Jakub Mitrenga; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Pavel Šuška -4 - Lukáš Cieslar ?; po třetinách: 3:1, 2:3, 4:0
39:00 Ukončení 3. části
37:03 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 9:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #6 Jiří Mareš (9:4)
36:45 Vyloučen hráč #31 Lukáš Křivánek družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hrubost
35:08 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 8:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #44 Martin Schulhauser (8:4)
34:03 Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za zdržování hry
33:50 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 7:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #23 Martin Szweda (7:4)
32:26 Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za hrubost
31:53 Timeout FbC Coyotes Jablunkov
31:53 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 6:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #71 Karel Šamonil, asistoval #15 Martin Vlček (6:4)
29:10 Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za držení
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
21:32 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 5:4
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #7 Jakub Mitrenga, asistoval #27 Michal Bártek (5:4)
19:52 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 5:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #66 Michal Olšák, asistoval #88 Daniel Olšák (5:3)
18:42 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 4:3
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #27 Michal Bártek, asistoval #31 Lukáš Křivánek (4:3)
17:37 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 4:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #44 Martin Schulhauser (4:2)
17:37 Vyloučen hráč #88 Daniel Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nesportovní chování
15:24 Vyloučen hráč #9 Jakub Legierski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
13:53 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 3:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #27 Michal Bártek, asistoval #22 Vojtěch Turoň (3:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:36 Vyloučen hráč #11 Jakub Kloza družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání
07:55 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 3:1
06:44 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (3:0)
06:15 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #11 Jakub Kloza (2:0)
01:34 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (1:0)