38
  • 38 37:35
    2

FBC Cannibals Lipník - FBC Mohelnice B 8:2
branky: 4. Jan Mádr, 15. Marek Houb, 18. Marek Houb, 19. Jakub Škorpík, 25. Jan Schneider, 27. Nicolas Tamborský, 29. Martin Němeček, 34. Martin Němeček - 25. David Nejezchleba, 28. Filip Diblík; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Filip Neumann; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Martin Mikeška ? - Dominik Hejný ?; po třetinách: 1:0, 4:1, 3:1
39:00 Komentář domácích Šromota Jan (Trenér): Všechny naše goly a vítězství věnujeme zraněnému Hřivnovi, zaměstnanému Novákovi a v neposlední řadě šéfíkovi Kuldovi.
39:00 Ukončení 3. části
37:35 Vyloučen hráč #6 Martin Němeček družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za sekání
33:45 GÓL FBC Cannibals Lipník! 8:2
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #6 Martin Němeček, asistoval #31 Jaroslav Skála (8:2)
30:50 Vyloučen hráč #18 Jan Šromota družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za vysoká florbalka
28:03 GÓL FBC Cannibals Lipník! 7:2
27:01 GÓL FBC Mohelnice B! 6:2
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #9 Filip Diblík, asistoval #40 Michal Bílek (6:2)
26:47 GÓL FBC Cannibals Lipník! 6:1
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #88 Nicolas Tamborský, asistoval #23 Jakub Škorpík (6:1)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:48 GÓL FBC Mohelnice B! 5:1
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #40 Michal Bílek (5:1)
24:36 GÓL FBC Cannibals Lipník! 5:0
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #4 Jan Schneider, asistoval #68 Jan Mádr (5:0)
24:32 ,,Rohlík" nám ukazuje jak se to dělá.
23:11 Trestné střílení družstva FBC Cannibals Lipník neproměnil #6 Martin Němeček.
21:58 Vyloučen hráč #18 Jan Šromota družstva FBC Cannibals Lipník na 2 minuty za špatné střídání
18:51 Bittner nastupuje do hry
18:47 GÓL FBC Cannibals Lipník! 4:0
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #23 Jakub Škorpík, asistoval #18 Jan Šromota (4:0)
17:31 GÓL FBC Cannibals Lipník! 3:0
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #66 Marek Houb, asistoval #18 Jan Šromota (3:0)
17:02 Bittner už se rozběhává, vypadáto že už jen nebude zahříhat lavečku
14:21 GÓL FBC Cannibals Lipník! 2:0
14:21 Právě se projevilo pravidlo ,,nedáš dostaneš"
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:38 Heindenereich nám ukazuje jak nevyužít 100% šanci.
03:41 GÓL FBC Cannibals Lipník! 1:0
Branku družstva FBC Cannibals Lipník vstřelil #68 Jan Mádr, asistoval #6 Martin Němeček (1:0)
00:01 Dobré ráno vážení diváci.
00:00 Buly pro domácí