• 39 38:53
    2
    Tomáš GRONYCH

FBC Mohelnice B - FBC Droždín 4:4
branky: 2. Matěj Bizek, 26. Jiří Šincl, 36. Filip Diblík, 39. Jiří Šincl - 21. Jan Krahulík, 24. Jan Krahulík, 30. Vítězslav Jež, 31. Jan Krahulík; rozhodčí: Stanislav Kosek - Radek Šiška; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Hejný ? - Václav Kašpar ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2
39:00 Ukončení 3. části
38:53 Vyloučen hráč #18 Tomáš Gronych družstva FBC Droždín na 2 minuty za bránění ve hře
38:23 GÓL FBC Mohelnice B! 4:4
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #87 Jiří Šula (4:4)
38:12 Timeout FBC Droždín
36:55 Timeout FBC Mohelnice B
35:57 GÓL FBC Mohelnice B! 3:4
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #86 Filip Diblík, asistoval #40 Michal Bílek (3:4)
30:10 GÓL FBC Droždín! 2:4
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík, asistoval #6 Martin Ondra (2:4)
29:42 GÓL FBC Droždín! 2:3
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #89 Vítězslav Jež, asistoval #48 Michal Tichý (2:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:38 GÓL FBC Mohelnice B! 2:2
23:21 GÓL FBC Droždín! 1:2
23:06 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice B na 2 minuty za sekání
20:19 GÓL FBC Droždín! 1:1
Branku družstva FBC Droždín vstřelil #51 Jan Krahulík, asistoval #70 Libor Kastner (1:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:43 Vyloučen hráč #15 Martin Šťastný družstva FBC Droždín na 2 minuty za sekání
01:43 GÓL FBC Mohelnice B! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice B vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #36 Jiří Šincl (1:0)