3:4
    Filip DVOŘÁK
    (Kríž)

1.MVIL Ostrava B - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B 3:4
branky: 2. Jaroslav Kaprál, 28. Filip Pírek, 36. Filip Dvořák - 4. Adam Zlý, 12. Václav Hlísta, 28. Vojtěch Syrovatka, 30. Martin Ondryáš; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Vojtěch Ferenčák ? - Marek Strnadel ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 2:2
35:59 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 3:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #23 Filip Dvořák, asistoval #24 Vítězslav Kríž (3:4)
29:20 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 2:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #35 Martin Ondryáš, asistoval #42 Dušan Pícha (2:4)
27:52 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 2:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #86 Vojtěch Syrovatka, asistoval #56 Martin Adamec (2:3)
27:15 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #20 Filip Pírek, asistoval #56 Jan Moldřík (2:2)
23:49 Vyloučen hráč #56 Martin Adamec družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B na 2 minuty za špatné střídání
11:39 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 1:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #36 Václav Hlísta, asistoval #13 Vojtěch Graf (1:2)
10:59 Trestné střílení družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B neproměnil #14 Adam Zlý.
03:01 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B! 1:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. B vstřelil #14 Adam Zlý, asistoval #42 Dušan Pícha (1:1)
01:59 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #77 Jaroslav Kaprál, asistoval #14 Lukáš Uherek (1:0)