1:13
    Petr BUZÁŠ
    (Gorný)

1.MVIL Ostrava B - FBC Intevo Třinec B 1:13
branky: 19. Filip Pírek - 1. Dominik Gorný, 3. Jan Kyselý, 6. Viktor Mucha, 7. Viktor Mucha, 11. Jan Kyselý, 19. Daniel Tonowski, 23. Viktor Mucha, 24. Dominik Gorný, 24. Viktor Mucha, 26. Viktor Mucha, 31. Pavel Lasota, 33. Petr Buzáš, 35. Petr Buzáš; rozhodčí: Tomáš Kluska - Ondřej Bienek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Ferenčák -13 - Vojtěch Marszalek ?; po třetinách: 0:5, 1:4, 0:4
34:39 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:13
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #33 Petr Buzáš, asistoval #24 Dominik Gorný (1:13)
32:06 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:12
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #33 Petr Buzáš, asistoval #23 Daniel Tonowski (1:12)
30:15 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:11
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #15 Pavel Lasota, asistoval #23 Daniel Tonowski (1:11)
25:24 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #12 Viktor Mucha bez asistence (1:10)
23:56 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:9
23:26 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #24 Dominik Gorný, asistoval #19 Tomáš Polak (1:8)
22:47 GÓL FBC Intevo Třinec B! 1:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #12 Viktor Mucha, asistoval #9 Jakub Kyselý (1:7)
18:30 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 1:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #20 Filip Pírek, asistoval #24 Vítězslav Kríž (1:6)
18:23 GÓL FBC Intevo Třinec B! 0:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #23 Daniel Tonowski, asistoval #12 Viktor Mucha (0:6)
11:50 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Schneider družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání
10:29 GÓL FBC Intevo Třinec B! 0:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #87 Jan Kyselý, asistoval #9 Jakub Kyselý (0:5)
06:52 GÓL FBC Intevo Třinec B! 0:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #12 Viktor Mucha, asistoval #23 Daniel Tonowski (0:4)
05:18 GÓL FBC Intevo Třinec B! 0:3
02:02 GÓL FBC Intevo Třinec B! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #87 Jan Kyselý, asistoval #12 Viktor Mucha (0:2)
00:57 GÓL FBC Intevo Třinec B! 0:1