3:5
    Radim IVAN
    (Skupien)

1.MVIL Ostrava B - FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA 3:5
branky: 12. Adam Pieknik, 15. Velen Hlavatý, 28. Vojtěch Schneider - 12. Tomáš Šimský, 13. Radim Ivan, 19. Jan Kubečka, 31. Martin Musialek, 36. Radim Ivan; rozhodčí: Marek Klečka - Filip Plíhal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vít Segiň ? - Pavel Kolowrat ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2
35:33 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 3:5
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #10 Radim Ivan, asistoval #56 Matyáš Skupien (3:5)
33:34 Vyloučen hráč #28 Velen Hlavatý družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání
30:30 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 3:4
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #9 Martin Musialek, asistoval #13 Tomáš Šimský (3:4)
27:49 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 3:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #55 Vojtěch Schneider, asistoval #10 Jan Moldřík (3:3)
18:07 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 2:3
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #4 Jan Kubečka, asistoval #10 Radim Ivan (2:3)
14:34 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #28 Velen Hlavatý, asistoval #24 Vítězslav Kríž (2:2)
12:54 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 1:2
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #10 Radim Ivan, asistoval #4 Jan Kubečka (1:2)
11:59 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #12 Adam Pieknik, asistoval #20 Filip Pírek (1:1)
11:48 GÓL FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA! 0:1
Branku družstva FurtFit FBC PIRATES OSTRAVA vstřelil #13 Tomáš Šimský, asistoval #9 Martin Musialek (0:1)