• 36 35:20
    1:7
    (Teichmann)

1. FBK Eagles Orlová C - RH PIVING Ostrava 1:7
branky: 18. Lukáš Milerský - 3. Josef Hřivna, 4. Lukáš Teichmann, 5. Stanislav Chvěja, 5. Petr Jemelka, 25. Lukáš Teichmann, 35. Petr Jemelka, 36. Stanislav Chvěja; rozhodčí: Miroslav Kozel - Roman Sasín; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Siřinek ? - Patrik Plevák ?; po třetinách: 0:4, 1:0, 0:3
36:00 Na závěr přenosu musíme pochválit skvělý výkon zapisovatele a časoměřičky.
35:20 GÓL RH PIVING Ostrava! 1:7
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #35 Stanislav Chvěja, asistoval #33 Lukáš Teichmann (1:7)
34:59 GÓL RH PIVING Ostrava! 1:6
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #4 Petr Jemelka, asistoval #83 Josef Hřivna (1:6)
33:33 Chvěja udělal pěknou kličku ale střelil pouze do tyči.
33:32 Trestné střílení družstva RH PIVING Ostrava neproměnil #35 Stanislav Chvěja.
33:32 Vyloučen hráč #48 Patrik Hájek družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za nesportovní chování
33:32 Trestné střílení pro Piving stavví se k němu Chvěja.
31:30 Teichman opět blízko k vstřelení Hat-tricku. Gólman Orlové opět chytá.
30:20 Další velká šance Teichmana skončila těsně nad bránou. Chvíli poté se opět Jemelka ocitl před sám bránou pálil ze vzduchu také přestřelil.
28:24 Jemelka teď byl sám před bránou! Gólman Orlové vytáhl další skvělý zákrok.
24:41 GÓL RH PIVING Ostrava! 1:5
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #33 Lukáš Teichmann, asistoval #27 Daniel Matloch (1:5)
24:41 Teichman vstřelil pěkný gól.
24:00 Piving měl ve 2. třetině hodně šancí. Bohužel nedal ani jeden gól.
22:40 Piving nevyužil přesilovku.
21:30 Piving v tlaku.
20:39 Vyloučen hráč #15 Tomáš Přeček družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za hrubost
17:31 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 1:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #10 Lukáš Milerský, asistoval #90 Tomáš Milerský (1:4)
14:01 Teichman měl před sebou prázdnou bránu. Tentokrát nastřelil tyč!
09:30 Teichman měl před sebou prázdnou bránu. Gólman Orlové zastavil míček na brankové čáře.
04:33 GÓL RH PIVING Ostrava! 0:4
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #4 Petr Jemelka, asistoval #10 Jiří Cigánek (0:4)
04:10 GÓL RH PIVING Ostrava! 0:3
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #35 Stanislav Chvěja bez asistence (0:3)
03:24 GÓL RH PIVING Ostrava! 0:2
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #33 Lukáš Teichmann, asistoval #35 Stanislav Chvěja (0:2)
02:05 GÓL RH PIVING Ostrava! 0:1
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil #83 Josef Hřivna, asistoval #27 Daniel Matloch (0:1)
00:35 Gólman Orlové teď předvedl dva dobré zákroky.