13:2
    Alexandr FOJTÍK
    ()

PASKOV SAURIANS B - FAT PIPE KTG Bruises Opava  13:2
branky: 5. Adam Sikora, 7. David Hron, 9. Adam Sikora, 9. Jan Kavka, 20. Vojtěch Lukšík, 22. Vojtěch Lukšík, 24. Adam Sikora, 29. Michal Pastorek, 29. Adam Sikora, 30. Vojtěch Lukšík, 32. Jan Kavka, 32. David Hron, 32. Vojtěch Lukšík - 11. Sebastian Vu, 35. Alexandr Fojtík; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Jakub Mikeska ? - Filip Jahn -13; po třetinách: 4:1, 3:0, 6:1
36:00 Střely ve 3. části: 20:5
34:40 GÓL FAT PIPE KTG Bruises Opava ! 13:2
Branku družstva FAT PIPE KTG Bruises Opava vstřelil #23 Alexandr Fojtík bez asistence (13:2)
33:30 Aktouálně to vypadá jako hra v přesilovce opava je stáhnutá před bránou a paskov si posílá míček okolo mich po mantinelu a za bránou
31:54 GÓL PASKOV SAURIANS B! 13:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #7 Vojtěch Lukšík, asistoval #33 Martin Ritz (13:1)
31:38 GÓL PASKOV SAURIANS B! 12:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #77 David Hron, asistoval #11 Radim Pecek (12:1)
31:25 GÓL PASKOV SAURIANS B! 11:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #81 Jan Kavka bez asistence (11:1)
29:20 GÓL PASKOV SAURIANS B! 10:1
28:45 GÓL PASKOV SAURIANS B! 9:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #20 Adam Sikora, asistoval #24 Jakub Mikeska (9:1)
28:14 GÓL PASKOV SAURIANS B! 8:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #13 Michal Pastorek, asistoval #20 Adam Sikora (8:1)
26:50 Opava zase zkoší dlouhou přihrávku dopředu a Pastorek v poslední chvíli zabránil golu do prazdné brány
25:40 třetí třetina se zatím paskovu daří. ještě nepustili opavu ke hře a dali dve tyčky
24:00 Střely ve 2. části: 15:5
23:15 GÓL PASKOV SAURIANS B! 7:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #20 Adam Sikora, asistoval #77 David Hron (7:1)
21:39 GÓL PASKOV SAURIANS B! 6:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #7 Vojtěch Lukšík, asistoval #18 Tomáš Mika (6:1)
21:12 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS B neproměnil #11 Radim Pecek.
19:45 Poté co netrefili prázdnou bránu Sikora ani Hron se to konečně povedlo Lukšíkovi
19:44 GÓL PASKOV SAURIANS B! 5:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #7 Vojtěch Lukšík, asistoval #81 Jan Kavka (5:1)
18:30 Vyloučen hráč #13 Michal Pastorek družstva PASKOV SAURIANS B na 2 minuty za sekání
15:30 Opava se stáhla před svou bránu a paskovu se nedaří je prostřelit
13:28 paskov se přispůsobuje protihráčum a vypadá to že na hřišti spí
12:00 Střely v 1. části: 8:3
11:21 Opava se přestala vracet z útoku a po dlouhé přihrávce si připisuje další střelu
10:29 GÓL FAT PIPE KTG Bruises Opava ! 4:1
Branku družstva FAT PIPE KTG Bruises Opava vstřelil #67 Sebastian Vu, asistoval #18 Lukáš Jagusztyn (4:1)
10:10 Opava zkouší poslat dlouhou přihrávku z vlastního rohu dopředu
08:53 GÓL PASKOV SAURIANS B! 4:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #81 Jan Kavka, asistoval #16 Dalimil Adamus (4:0)
08:17 GÓL PASKOV SAURIANS B! 3:0
07:10 Opava dneska přijela jen s 6 hráči a golmanem a taky ta hra podle toho vypadá je to pomalé a spíše brání
06:36 GÓL PASKOV SAURIANS B! 2:0
04:43 GÓL PASKOV SAURIANS B! 1:0