trest do konce utkání
  • 36 35:59
    4

KTG Bruises Opava B - TJ Slovan Havířov D 1:11
branky: 8. Michal Marjo - 3. Daniel Kain, 7. Daniel Kain, 9. Filip Konkolský, 11. Daniel Kain, 12. Maxmilián Neuwirth, 12. Pavel Janků, 21. Pavel Janků, 29. David Zotyka, 31. Daniel Vávrů, 35. Tomáš Lepík, 35. Daniel Kain; rozhodčí: Pavel Hála - Martin Ručka; vyloučení: 2 + David Langer TDKU + 4:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Dratva -11 - Marek Nejedlý ?; po třetinách: 1:6, 0:1, 0:4
35:59 Vyloučen hráč #14 David Langer družstva KTG Bruises Opava B na 2+2 minuty za hrubost
35:59 Vyloučen hráč #14 David Langer družstva KTG Bruises Opava B do konce utkání
34:29 GÓL TJ Slovan Havířov D! 1:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov D vstřelil #5 Daniel Kain, asistoval #30 Marek Nejedlý (1:11)
34:16 GÓL TJ Slovan Havířov D! 1:10
Branku družstva TJ Slovan Havířov D vstřelil #39 Tomáš Lepík, asistoval #23 Daniel Vávrů (1:10)
30:27 GÓL TJ Slovan Havířov D! 1:9
Branku družstva TJ Slovan Havířov D vstřelil #23 Daniel Vávrů, asistoval #13 Lukáš Klucho (1:9)
28:37 GÓL TJ Slovan Havířov D! 1:8
Branku družstva TJ Slovan Havířov D vstřelil #36 David Zotyka, asistoval #7 Maxmilián Neuwirth (1:8)
20:33 GÓL TJ Slovan Havířov D! 1:7
Branku družstva TJ Slovan Havířov D vstřelil #4 Pavel Janků, asistoval #55 Filip Konkolský (1:7)
17:39 Vyloučen hráč #27 Václav Borunský družstva KTG Bruises Opava B na 2 minuty za blokování florbalky
11:39 GÓL TJ Slovan Havířov D! 1:6
11:27 GÓL TJ Slovan Havířov D! 1:5
Branku družstva TJ Slovan Havířov D vstřelil #7 Maxmilián Neuwirth, asistoval #36 David Zotyka (1:5)
10:49 GÓL TJ Slovan Havířov D! 1:4
Branku družstva TJ Slovan Havířov D vstřelil #5 Daniel Kain, asistoval #55 Filip Konkolský (1:4)
08:26 GÓL TJ Slovan Havířov D! 1:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov D vstřelil #55 Filip Konkolský, asistoval #4 Pavel Janků (1:3)
07:48 GÓL KTG Bruises Opava B! 1:2
Branku družstva KTG Bruises Opava B vstřelil #77 Michal Marjo, asistoval #10 David Wollný (1:2)
06:38 GÓL TJ Slovan Havířov D! 0:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov D vstřelil #5 Daniel Kain, asistoval #19 Ondřej Lipina (0:2)
05:57 Vyloučen hráč #99 Filip Langer družstva KTG Bruises Opava B na 2 minuty za bránění ve hře
02:15 GÓL TJ Slovan Havířov D! 0:1