• 32 31:39
    2
    Jan ZIMULÁK

1.FBK Sršni Rožnov p/R - 1. SC BOHUMÍN 98 7:4
branky: 3. Tomáš Rusek, 3. Matěj Rebroš, 7. Oto Dressler, 10. Lukáš Slovák, 17. Matěj Rebroš, 18. Matěj Rebroš, 28. Matěj Rebroš - 1. Michal Kroczek, 8. Martin Nitsche, 25. Vojtěch Stuš, 32. Tomáš Kania; rozhodčí: Robert Horák - Martin Siřinek; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniel Rissel ? - Jan Šípek ?; po třetinách: 4:2, 2:0, 1:2
31:39 Vyloučen hráč #17 Jan Zimulák družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za vysoká florbalka
31:26 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 7:4
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #40 Tomáš Kania, asistoval #21 Tobiáš Janus (7:4)
27:06 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 7:3
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Matěj Rebroš, asistoval #13 Tomáš Blinka (7:3)
24:14 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 6:3
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #68 Vojtěch Stuš, asistoval #26 Martin Nitsche (6:3)
21:40 Vyloučen hráč #98 Michal Kroczek družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za hra bez florbalky
20:55 Od komentátorského stolku se nyní loučíme a předáváme časomíru zkušenějším.
20:52 Vyloučen hráč #26 Martin Nitsche družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za sekání
18:23 Bohumín nám nabízí pouze pár občasných střel, které gólmanovi Rožnova nedělají moc vrásky.
17:55 A graduje i v dalším oslabení Rožnovu, kdy se zase Rebroš zase porosazuje.
17:48 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 6:2
17:45 Hra nám graduje.
17:07 Vyloučen hráč #7 Vít Fojtášek družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
16:59 A cupitáním myslíme to, že podělává všechny na hřišti.
16:58 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 5:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Matěj Rebroš bez asistence (5:2)
16:00 Rožnov se ubránil a Rebroš už zase cupitá po hřišti.
14:31 Bohumín se však trápí jak střelecky, tak kombinačně. Rožnov sází na brejky v oslabení a zatím jim to přineslo pár nebezpečných střel.
13:39 Rebroš nyní důrazně demnostroval, kde je jeho teritorium. V jeho teritoriu pak spadly všechny mantinely.
13:38 Vyloučen hráč #21 Matěj Rebroš družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
13:03 Rožnov nevyužil potenciál přesilovky. Další šance si však nechává i po ni.
12:01 Hra se drží dobrého tempa a my jen doufáme že další třetina nabídne bodobné okamžiky.
11:03 Stuš nekompromisně zaútočil a nyní si odpočine.
11:02 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Stuš družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za hrubost
09:27 No, moc úspěšně s tím nenaložili. Rožnov se v oslabení dostal do situace 2na1 a zkušeně proměnili.
09:26 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 4:2
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #81 Lukáš Slovák, asistoval #21 Matěj Rebroš (4:2)
07:43 A nyní si Bohumín vyzkouší početní převahu. Uvidíme, jak naloží s touto jedinečnou šancí vyrovnat.
07:42 Vyloučen hráč #26 Matouš Kozel družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
07:28 Chyby na obou stranách potrestány a máme stav 3:2.
07:17 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 3:2
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #26 Martin Nitsche bez asistence (3:2)
06:51 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 3:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #37 Oto Dressler, asistoval #69 Matěj Rozkošný (3:1)
05:31 Bohumín se ubránil a pokračuje v bránění.
05:20 Hráč Kudrna se pokusil o skutečně kouzelnou střelu která rozvlnila pouze zadní síť.
03:31 A teď to bude mít Bohumín obzvlášť těžké. Nicméně halou se ozývají Bohumínské chorály a vedou je ke skórování v oslabení.
03:00 Asi jsme formu Bohumínu zakřikli a Rožnov se ujímá vedení.
02:53 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 2:1
02:37 Sršni si vypíchli gól a dorovnávají skóre.
02:36 GÓL 1.FBK Sršni Rožnov p/R! 1:1
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #15 Tomáš Rusek bez asistence (1:1)
02:00 Bohumín zatím, docela překvapivě, vede tempo zápasu.
00:52 BOHUMÍN otevírá skóre krásnou střelou! Kroczek zastihl gólmana absolutně nepřipraveného.
00:51 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 0:1
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #98 Michal Kroczek bez asistence (0:1)
00:30 Zápas se nese ve značném tempu a bude zajímavé sledovat následující průbeh.
00:01 Vítáme diváky u ostře sledovaného zápasu - skoroderby - Rožnov : Bohumín. Komentářem vás povede Tomáš Uher a Filip Musiol.