8:5
    Tadeáš ZUCZEK
    (Musiol)

SK In-duro Domaslavice - S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:5
branky: 12. Václav Jirásek, 17. Filip Gnida, 19. Václav Jirásek, 23. Tomáš Jantoš, 26. Filip Musiol, 31. Viktor Jakubek, 33. Vít Červenka, 35. Tadeáš Zuczek - 10. Adam Němec, 16. Karel Beníšek, 23. Adam Němec, 24. Jakub Rabinský, 29. Jan Mendel; rozhodčí: Ondřej Fojt - Ondřej Keberle; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Červenka ? - Tadeáš Beil ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 4:1
34:55 GÓL SK In-duro Domaslavice! 8:5
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #49 Tadeáš Zuczek, asistoval #96 Filip Musiol (8:5)
34:20 Dvě minuty dokonce a pomalu ale jistě si jdou Sk. Domaslavice pro dnešní druhou výhru.
33:51 Viktor Jakubek svůj trestný nájezd neproměnil.
32:19 GÓL SK In-duro Domaslavice! 7:5
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #63 Vít Červenka, asistoval #49 Tadeáš Zuczek (7:5)
30:07 GÓL SK In-duro Domaslavice! 6:5
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #11 Viktor Jakubek bez asistence (6:5)
29:01 Vyloučen hráč #21 Petr Sláma družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
28:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #2 Jan Mendel, asistoval #44 Jan Gryc (5:5)
25:34 GÓL SK In-duro Domaslavice! 5:4
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #96 Filip Musiol, asistoval #16 Ondřej Franek (5:4)
23:57 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #12 Jakub Rabinský, asistoval #22 Adam Němec (4:4)
22:35 GÓL SK In-duro Domaslavice! 4:3
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #99 Tomáš Jantoš, asistoval #56 Tomáš Uher (4:3)
22:20 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #22 Adam Němec, asistoval #12 Jakub Rabinský (3:3)
18:23 GÓL SK In-duro Domaslavice! 3:2
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #9 Václav Jirásek, asistoval #99 Tomáš Jantoš (3:2)
16:56 Vyloučen hráč #12 Jakub Rabinský družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:40 GÓL SK In-duro Domaslavice! 2:2
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #77 Filip Gnida bez asistence (2:2)
15:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #32 Karel Beníšek, asistoval #13 Jan Kroutil (1:2)
14:49 Vyloučen hráč #4 Jan Kuřil družstva SK In-duro Domaslavice na 2 minuty za sekání
12:34 Vyloučen hráč #2 Jan Mendel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za držení
11:45 GÓL SK In-duro Domaslavice! 1:1
09:48 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #22 Adam Němec bez asistence (0:1)
04:21 Vyloučen hráč #48 Filip Noga družstva SK In-duro Domaslavice na 2 minuty za nedovolené vrážení