9:3
    Matyáš PROS
    (Kubeš)

FBC Draci Říčany - TJ Sokol Královské Vinohrady B 9:3
branky: 8. David Tománek, 9. Jan Dušek, 17. Jakub Blažek, 26. Filip Nochta, 43. Vítězslav Špok, 46. Matyáš Pros, 57. Matyáš Pros, 59. Vojtěch Honzák, 60. Matyáš Pros - 8. Vojtěch Krupička, 11. Dominik Záň, 57. Jan Svoboda; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: František Lerch 15 - Petr Žitník 26; po třetinách: 3:2, 1:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Za mě velmi dobře takticky zvládnutý zápas od celého týmu. Věděli jsme, že to nebude lehké, ale největší tlak ve druhé třetině jsme přežili. Je to pro nás krásná premiéra v divizi a děkujeme všem fanouškům, kteří nám z toho udělali ještě větší zážitek. Zároveň děkujeme soupeři za zápas a hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): No, bylo dnes vidět, že jsme se zase sešli pohromadě poprvé po třech měsících. A než jsme se stihli rozkoukat, domácí si už vytvořili rozhodující náskok. Tušili jsme, co nás čeká, s Říčany se v minulé sezoně utkalo naše céčko v regionální lize, takže jsme věděli, že budeme čelit týmu, který je fyzicky dobře připraven. V tom jsme se po celý zápas nedokázali soupeři vyrovnat, nezachytili jsme řadu brejků a vepředu nebyli efektivní. Gratulujeme domácím k výhře, musíme potrénovat do příště.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:21 GÓL FBC Draci Říčany! 9:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (9:3)
59:21 Hattrick - Matyáš Pros
58:38 GÓL FBC Draci Říčany! 8:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák bez asistence (8:3)
58:05 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
57:00 3 minuty do konce utkání.
56:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #16 Jan Švejda (7:3)
56:03 GÓL FBC Draci Říčany! 7:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (7:2)
50:43 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:07 Draci také nebyli schopni proměnit přesilovou hru.
48:07 Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování
47:10 Marek Svoboda trefuje po rychlém výběhu tyč!
46:20 Draci znovu vyvíjí tlak na soupeře.
45:18 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (6:2)
45:00 SKV nevyužili svou přesilovou hru.
43:00 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:10 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #49 David Tománek (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 13:4
38:00 Zbývají 2 minuty do konce druhé třetiny.
36:30 V druhé třetině jsou Draci zatím výraznější.
33:30 Prudká přízemní střela Špoka, golman vyráží nohou.
26:15 Vojtěch Honzák trefuje tyč!
25:19 GÓL FBC Draci Říčany! 4:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #92 Matěj Tabášek (4:2)
22:33 Dobrá střela SKV. Lerch vyráží.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
18:00 Zbývají 2 minuty do konce první třetiny.
16:31 GÓL FBC Draci Říčany! 3:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #93 Jakub Tabášek (3:2)
10:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #47 Jan Otta (2:2)
10:10 Standartní situace SKV z předbrankového prostoru gólem nekončí.
08:49 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #33 Marek Svoboda.
08:20 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #22 Jan Dušek, asistoval #63 Marek Honzák (2:1)
07:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #88 Vojtěch Krupička, asistoval #5 Jan Svoboda (1:1)
07:32 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:0)
07:32 Nádherná souhra Kubeše a Tománka. Draci vedou 1:0.
05:10 Velká šance pro Draky! Tománek těsně minul branku.