• 60 59:08
    12:1
    (Štejr)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FBC Kutná Hora  12:1
branky: 8. Ondřej Hlinovský, 11. Ondřej Budek, 13. Jiří Kratina, 25. Tomáš Pour, 35. Tomáš Pour, 37. Jan Šobotník, 37. Ondřej Hlinovský, 43. Ondřej Budek, 48. Jan Šobotník, 50. Ondřej Sihelský, 54. Ondřej Budek, 60. Ondřej Budek - 58. Lukáš Drahný; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 145; zásahy brankářů: Marek Schober 19 - Jaroslav Dlouhý 18, Bohuslav Bochníček 14; po třetinách: 3:0, 4:0, 5:1
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Nevím jak začít. Mnoho emocí, myšlenek... Dneska se nám odrazil přístup k letní přípravě. Jak fyzicky, tak herní připraveností. Soupeř nám ukázal naší hranici, kam se potřebujeme dostat. Vyškolil nás z produktivity, ale musíme to brát jako odrazový můstek k naším lepším výkonům. Musíme se lépe připravit. Děkujeme soupeři a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér): Rád bych poděkoval hráčům za dnešní výkon, kdy hráli od první do poslední vteřiny zápasu ve vysokém tempu. Mám radost, že se nám v zápase projevují herní principy a návyky, ale je stále na čem pracovat, protože tohle je zatím nekončící proces. Děkuji fanouškům za skvělou atmosféru, soupeři za férové a kvalitní utkání! JEDEME - AVÉ GORILAZ :)
60:00 Střely ve 3. části: 18:11
59:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 12:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #33 Michal Štejr (12:1)
58:41 Utkání sledovalo bezmála 150 diváků. Děkujeme za návštěvu!
58:40 Ještě jeden zákrok po střele Tomáše Poura.
57:19 Marek Schober přišel o čisté konto, ale toho nemusí mrzet. Drahný už byl před ním úplně sám.
57:16 GÓL FBC Kutná Hora ! 11:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #43 Lukáš Drahný bez asistence (11:1)
55:55 Už vidíme to nejlepší z florbalu. Rychlé akce, skvělé gólmany. Přijde ještě další gól?
53:55 Výborné střídání třetí lajny domácích. Jirka Veselý ukázal šikovné ruce.
53:03 Na tohle se dobře kouká. Kombinace až do kuchyně.
53:02 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 11:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #32 Jiří Kratina (11:0)
51:57 Aktivní Jirka Lukasch bojoval před brankou.
50:53 A tribuny už skandují: Marek Schober!
49:53 A je to tu. 10 fíků!
49:52 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (10:0)
49:28 Necelých deset minut do konce, dočkáme se 10. branky Goril?
48:22 Semafor od Marka Schobera. Další super zákrok.
48:07 Potřebný klid neměla lajna Kryštofa Lehečky.
47:34 Ondra Budek nabil nezištně Janu Šobotníkovi. Parádní kombinace!
47:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #11 Ondřej Budek (9:0)
46:18 Tyč po zásahu Ondry Hlinovského. A vzápětí Marek Schober drží svůj tým.
46:02 Teď se zaskvěl další junior v sestavě domácích Lukáš Fischer. Skvěle v obraně!
45:31 Vtipná rozehrávka Goril a šance pro Ondru Sihelského.
44:28 Jirka Veselý přitvrdil na hřišti a opět zasahuje Mára Schober. Klobouk dolů před ním. Drží jako ďábel.
43:51 Parádní zákrok pravačkou Máry Schobera! Skvěle udržel svoji svatyni nedotčenou!
42:53 Osmý gól vyhání Dlouhého z branky a nastupuje zkušený Bochníček.
42:38 Střídání brankáře. Nový brankář #91 Bohuslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora
42:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:0
41:47 Ondra Budek parádně ve sprintu, ale znovu zákrok gólmana hostů!
41:29 Jan Šobotník měl nabito, ale gólman se přesunul bleskurychle!
40:01 Třetí třetina je tu. Kutná Hora musí ještě zkusit štěstí.
40:00 Střely ve 2. části: 15:5
38:35 Akce Sihelský-Fischer a Fischer-Sihelský zaměstnaly gólmana hostů.
37:11 Gorily dominují na hřišti, kombinace vycházejí na jedničku.
36:43 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #86 Ondřej Sihelský (7:0)
36:19 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (6:0)
36:05 Kryštof Lehečka unikl po křídle, jeho přihrávka neprošla brankovištěm.
34:09 Akce na jeden dotek a krásný gól Tomáše Poura.
34:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #32 Jiří Kratina (5:0)
33:05 Blok a únik Vojty Hejduka, ten pak selhal v šanci.
32:36 Hra malinko ztrácí tempo, respektive nevidíme příliš střeleckých pokusů.
29:34 Gorily jsou kompletní, v klidu ubránily tlak Kutnohorských.
28:19 Dobrý blok kapitána Kryštofa Lehečky. Tleskáme!
27:30 Vojta Hejduk to přehnal u mantinelu. A vzápětí začíná přesilovka Kutné Hory.
27:28 Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:10 Znovu Budek v šanci, rána mu nesedla.
26:07 Rána Ondry Budka mimo branku, nepovedl se ani pokus Ondry Hlinovského.
25:43 Gorily hrozily standardkou. Kutná Hora pak vytlačila hru až za branku domácích.
25:40 Vyloučen hráč #43 Lukáš Drahný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování florbalky
24:50 Osa Budek - Kratina, míček však míjí branku.
24:10 Po několika dorážkách prošla ta Tomáše Poura.
24:09 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour bez asistence (4:0)
23:53 Ondra Hlinovský nechal vyniknout gólmana hostů.
23:12 Přihrávka na Ondru Budka neprošla středem.
22:08 Gorily se ze standardní situace neprosadily, ale usadily se v pásmu Kutné Hory.
22:04 Vyloučen hráč #27 Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
21:50 Gorily bránily jen jeden pokus z dílny od bratrů Trníků.
20:01 Do druhé třetiny si Kutná Hora přináší výhodu přesilovky.
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:49 Krátká přesilovka hostů.
19:48 Vyloučen hráč #86 Ondřej Sihelský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
18:28 Fischerova tyč! V závěru přesilovky jsme měli šanci na navýšení náskoku.
17:44 Dvojčata Trníkovy se hnaly do brejku. Marek zůstal v rohu hřiště.
17:05 Parádní výkop od Marka Schobera. Zamezil rychle brejku hostí, měl to k balonku blíž.
16:24 Přesilovka pro domácí.
16:23 Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
16:20 Jirka Kratina měl několik šancí na skórování, ale nepovedlo se to ani jednou. Gorily jsou hodně aktivní.
14:42 Lukáš Fischer bránil svého gólmana před Jedličkou.
13:26 Mladík v dresu hostí Marek Trník v brejku netrefuje branku.
12:54 Lukáš Fischer pálil ze stejného místa, ale opět mimo branku.
12:32 Ondra Hlinovský pálil mimo Dlouhého branku.
12:07 Jirka Kratina se poprvé trefuje v gorilím dresu. Parádně u tyče kontroloval směr střely Ondry Budka.
12:06 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #32 Jiří Kratina, asistoval #11 Ondřej Budek (3:0)
10:20 Vojta Hejduk parádně krosem na střelce domácích. Ondra Budek zavěsil pod horní tyč.
10:19 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (2:0)
09:40 Adam Hašek otřesený po tvrdém souboji v rohu hřiště.
09:15 Kutná Hora viditelně přidala na aktivitě.
08:04 Gorily čelily ataku hostů. Střela mimo branku. Domácí debutující gólman nemusel zasahovat.
07:04 Gorily otevřely skóre po rychlé akci. Ondra Hlinovský zblízka už měl odkrytou branku.
07:01 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
06:30 Tyč zazvonila za Schoberem.
03:01 Ondra Sihelský prostrkával na Ondru Hlinovského, ale brankář Dlouhý zasahovat nemusel.
01:35 Gorily aktivní a měly už první šanci.
00:01 Oba týmy jsou připravené, máme tu před sebou první domácí utkání. Vítejte u online přenosu. Zápas je vysílán i na platformě ceskyflorbal.tv