()
  • 58 57:17
    Strakonice

TJ Centropen Dačice - Fbc Strakonice 4:9
branky: 9. Pavel Gellner, 54. Jan Pecha, 55. Petr Novotný, 58. Petr Novotný - 4. Karel Šavrda, 16. Karel Šavrda, 27. Karel Šavrda, 27. Jan Staněk, 28. Adam Štěpánek, 29. Karel Šavrda, 31. Karel Šavrda, 32. Matěj Čajan, 47. Adam Přib; rozhodčí: Petr Kadlec - Jiří Kučera; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 34 - Hynek Samec 17; po třetinách: 1:2, 0:6, 3:1
60:00 Komentář domácích Kubek Radovan (Vedoucí): S klukama jsme se shodli jednozančně, může za to špatná strana ve druhé třetině :D.
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí): Dneska pomalý rozjezd po dlouhé cestě. Jsem rád, že jsme dneska celý zápas odehráli na 3 lajny, kde se výborně zapojili mladší hráči. Druhou třetinu to od nás byl skoro bezchybný výkon, ukázali jsme se, že když se držíme svého pánu, budem ve většine zápasu o třídu lepší než soupeř. Třetí třetina byla ke konci zbytečně vypuštěná, kdy furt musíme pracovat na našem nastavení, ať se nahřišti odehrává cokoli. nKaždopádně se počítají další tři bodíky do tabulky, které posíláme našim velvyslancům do Itálie. nDěkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně štestí do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
59:15 Dačice se z posledních sil snaží napadat.
59:00 Probíhá poslední minuta tohoto utkání.
58:00 Přikryl se vydal napadat do obrany Strakonic, ale končí to faulem.
57:26 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:9
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný bez asistence (4:9)
57:17 Timeout Fbc Strakonice
57:17 Po timeuotu se vracíme zpět ke hře. Dačice mezitím davají gól.
56:10 Řezanka vymetl horní pravý růžek brány. Standartka se bude opakovat podle rozhodčí.
55:35 Ferdan zamezil dalšímu gólu Strakonic a následně vyhazuje dopředu.
54:36 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:9
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #34 Pavel Gellner (3:9)
54:36 Dačice snižují a Strakonice navyšují agresivitu.
54:33 Přikryl zkusil vystřelit, ale dohně vysoko letí míček.
53:34 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:9
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #48 Jan Pecha, asistoval #20 Radovan Kubek (2:9)
53:20 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:20 Dačice mají přesilovou hru a tu využívají.
52:23 Strakonicím se nepodařilo využít přesilovou hru.
51:54 Dačice v pěti.
50:30 Sedlák se po chybě Strakonic vydal sám na bránu. Strakonický obránce ho ale doháněl a tak vystřelil pouze do gólmanovic hrudi.
49:54 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
49:00 Mikešovu střelu z půlky chytá Ferdan bez problému.
48:13 Sedlák se pokusil prostřelit obranu Strakonic. Ta vyráží míček mimo hřiště.
46:45 Dačice uklidňují hru za bránou. Strakonice jsou ve svém tempu hry a nechtějí se zastavit.
46:16 GÓL Fbc Strakonice! 1:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #57 Daniel Chvosta (1:9)
45:45 Gellener se pokusil ze standartní situace vystřelit. Trefuje pouze břevno a míček letí vysoko.
45:20 Strakonice si opět diktují tempo hry.
44:30 Dačice se snaží rozehrát v poklidu. Strakonice zase chtějí rychlejší tempo a tak napadají.
43:15 Morávek se pokusil utéct obránci, ale ten  mu míček vyťukl čepelí a sám se hrne do protiútoku.
42:34 Sedlák těšně míjí bránu.
41:13 Dačice se snaží hrát míček, ale Strakonice si berou míček do vlastních rukou.
40:01 Buly vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 4:21
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:30 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
37:40 Strakonice v pěti.
37:30 Tomáš Kubek byl v šanci dát gól, ale míček mu přeskočil přes čepel.
36:20 Morávek se vydal na bránu sám, ale míček posílá moc dopředu a Přikryl na něj nedosáhl.
36:03 Dačice nevyužívají přesilovku.
35:40 Vyloučen hráč #97 Matěj Čajan družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
34:20 Dačice se snaží zmáčknout Strakonice před jejich bránou. Sedlák se pokouší vystřelit, ale blokuje mu to obrana Strakonic.
34:10 Dačice mohou dát gól, jelikož je odložené vyloučení.
32:30 Strakonice si kombinují přihrávky před bránou Dačic. Zatím obrana brání.
31:59 Morávek se vydal sám na bránu, ale přestřeluje.
31:30 Strakonice práskli byčem a nahnali náskok osmi gólů.
31:09 GÓL Fbc Strakonice! 1:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #97 Matěj Čajan, asistoval #14 Jan Staněk (1:8)
30:18 GÓL Fbc Strakonice! 1:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #88 Karel Řezanka (1:7)
29:52 Filip Přikryl odstrojil Strakonického hráče a jde dopředu.
28:47 Dačice se začínají trápit a hledají jak se dostat dopředu.
28:15 GÓL Fbc Strakonice! 1:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (1:6)
28:15 Strakonice se rozstříleli a dávají další gól.
27:57 Timeout TJ Centropen Dačice
27:57 GÓL Fbc Strakonice! 1:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #66 Adam Štěpánek, asistoval #77 Matěj Mikeš (1:5)
26:59 GÓL Fbc Strakonice! 1:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #32 Vojtěch Houska (1:4)
26:59 Máme tu další gól Strakonic.
26:14 GÓL Fbc Strakonice! 1:3
26:14 Karel Šavrda slaví hattrick v tomto zápasu.
25:03 Dačice získávají standartku, ale dělají chybu a toho využívají Strakonice a kombinují si to před bránou Ferdana.
23:45 Strakonice si diktují tempu i teďka, ale Dačice se to snaží napravit a napadají.
22:03 Jan Pecha zachránil svůj tým před daším gólem. Odebral míček z brankoviště. Ferdan byl na druhý straně brány.
21:15 Střelu Dačic likviduje Strakonický gólman.
20:01 Buly do druhé třetiny vyhrávají Strakonice a hnedka střílejí na Ferdana, ale ten likviduje střelu.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
19:15 Kubek si řekl o dlouhou přihrávku, kterou míjí.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:00 Tomáš Ferdan si připisuje další krásný zákrok.
17:31 Strakonice zkoušejí zdvojovat.
16:14 Kubek zkusil vystřelit po nahrávce Gellnera. Bránu netrefuje a míček letí vysoko.
15:45 Ferdan vychytal tuto šanci Strakonic.
15:35 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
15:35 Strakonice se opět ujímají vedení.
15:06 Sedlák střílí na gólmana Strakonic, ale pouze trefuje jeho nohu.
15:06 Morávek před bránou střílí, ale bránu přestřelil.
11:30 Gellner ze standartky zkusil padáček, ale gólman si miček dokázal najít.
09:57 Strakonice po standartce v rohu si pouze nahrávají a dělají obrovskou chybu. Kubek toho využil a beží na gólmana, ale pouze trefuje tyč.
08:58 Strakonice se snažili vystřelit na bránu, ale v tom jim zabránil Radovan Kubek. Ten doslova jel po zemi.
08:14 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #16 Jan Morávek (1:1)
08:14 Gellner se snažil míček nahrát Kubkovi před bránu, ale míček si našel cestu gólmanovi přes ruku a padl tak do brány.
06:54 Strakonický obránce se vydal s míčkem sám přes hřiště, ale tento pokus se mu nepodařil.
03:58 Dačice jsou na míčku opatrní. Strakonicím se to nelíbí a nepříjemně napadají.
03:14 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (0:1)
03:14 Strakonice se ujímají vedení.
02:58 Strakonice dostali standartku blízko Dačické brány.
01:30 Morávek se pokusil vystřelit z otočky. Strakonický obránce svým tělem zabránil.
01:00 Strakonice si diktují prozatímní tempo hry.
00:01 Dnešní úvodní buly vyhrávají Strakonice.