59
  • 59 58:07
    2

FBC Spartak Kaplice - Florbal Jindřichův Hradec 9:7
branky: 14. Jan Völfl, 18. Antonín Ballák, 19. Jan Völfl, 22. Petr Lukš, 41. Jan Völfl, 49. Petr Lukš, 53. Tomáš Kadlec, 54. Petr Lukš, 56. František Dvořák - 1. Jan Cihlář, 8. Daniel Danyi, 15. Jan Šimic, 17. Jan Šimic, 26. Jonáš Řípa, 35. Jakub Tejnor, 52. Jakub Tejnor; rozhodčí: Patrik Plocha - David Staněk; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 33 - Jakub Rytíř 56; po třetinách: 3:4, 1:2, 5:1
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Zase zbytečná ztráta. Chceme to stavět na obraně, ale v té jsme dnes totálně vyhořeli. Když už se chytneme v útoku, tak nás srazí naše chyby. Řešíme kdo, co a jak udělal, ale nesoustředíme se na hru. Gratulace soupeři.
60:00 Komentář domácích: Velmi cenné vítězství, za které chci hráčům moc poděkovat. Skoro celý zápas jsme prohrávali, ale celý zápas jsme věřili, že to naší hrou bez chyb v obraně můžeme otočit. A to se s velkým nasazením a po stažení na dvě pětky podařilo. Děkuji soupeři za pěkné utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 26:19
59:00 Krásnej florball na oči z pohledu Kaplice
58:07 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
58:04 Štěpánek teď podržel domácí tým
57:25 Neskutečný performance domácích! Tomuto říkám florball
56:00 Mach a Forst předvedli krásnou kombinaci, na branku to nestačilo.
55:00 GÓL FBC Spartak Kaplice! 9:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #37 Petr Lukš (9:7)
54:59 Fanda Dvořák dal neskutečnou bombu, která končí gólem.
54:30 Ballák teď předvádí neskutečný obranný zákrok
53:56 Sedláček teď ukázal co umí na hokejce, bohužel gól nedává
53:17 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
53:17 GÓL FBC Spartak Kaplice! 8:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #87 Petr Beneš (8:7)
53:16 Petr Lukš teď dává svůj narozeninový hattrick a zároveň posílá pusu fanouškům!!
52:50 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #17 Petr Bláha (7:7)
52:49 Kombinace mezi Bláhou a Kadlecem končí gólem!!
51:04 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:7
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #22 Vít Hovorka (6:7)
50:40 Kaplice nasadila neuvěřitelné tempo hry
50:20 Košíček teď ukázal krásnej pass na Dvořáka
48:12 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #72 František Dvořák (6:6)
48:11 Lukš ukázal jeho techniku na hokejce a dává vyrovnávací gól
46:00 František Dvořák teď krásně vyvezl bálon a málem zakončil gólem.
45:30 Völfl má dneska neskutečný performance
43:09 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
43:08 Máme tu další přesilovku. Tentorát domácích
40:41 Vyloučen hráč #17 Petr Bláha družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
40:23 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #37 Petr Lukš (5:6)
40:22 Překrásná kombinace domácí lajny končí gólem! A zároveň hattrickem Volfla
40:00 Střely ve 2. části: 24:13
37:00 Kaplice má hodně šancí, ale nedaří se jim dát gól
34:09 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #11 Daniel Danyi (4:6)
33:10 Mach měl obrovskou šanci na vyrovnání, trefuje pouze tribunu
29:43 Další dřevno, tentokrát Beneše
29:04 Kadlec trefuje dřevno
26:30 Štěpánek předvádí další krásný zákrok
25:16 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #43 Jonáš Řípa, asistoval #34 Jaromír Žák (4:5)
25:15 Přesná střela hráče s číslem #43 posílá hosty co vedení
24:04 Neskutečný zákrok Štěpánka
23:11 Oba týmy jsou na koni a předvádějí úžasný výkon
21:08 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (4:4)
21:07 Petr Lukš dává svůj narozeninový gól a vyrovnává!!
20:00 Střely v 1. části: 15:8
18:54 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #72 František Dvořák (3:4)
18:53 Krásná kombinace mezi Völflem a Dvořákem končí 3 gólem domácích
17:36 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák, asistoval #69 Tomáš Dvořák (2:4)
17:34 Ballák ukázal co je zač a dává 2 gól domácích.
16:41 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #22 Vít Hovorka (1:4)
16:40 Obrovská chyba Beneše končí gólem
16:10 Brankář hostů má plno práce
14:49 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:3
13:47 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
13:20 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #40 Vít Beránek (1:2)
11:30 Lukš teď nekompromisně vymotal hráče s číslem 3, ale nedokázal zakončit
09:14 Neskutečná bomba Dvořáka končí vedle
07:30 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #11 Daniel Danyi, asistoval #13 Jan Cihlář (0:2)
00:44 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář bez asistence (0:1)