• 60 59:36
    15:3
    ()

FBC Kutná Hora - SK Meťák České Budějovice 15:3
branky: 4. Jan Novotný, 7. Petr Vávra, 11. Lukáš Martin, 18. Šimon Trpišovský, 19. Michal Trník, 28. Jakub Jedlička, 37. Jiří Petrásek, 40. Lukáš Drahný, 42. Lukáš Martin, 43. Jan Danda, 48. Lukáš Martin, 56. Michal Trník, 57. Richard Měšťánek, 59. Lukáš Drahný, 60. Jiří Petrásek - 8. Tomáš Bezpalec, 23. Matěj Beniačik, 52. Tomáš Bezpalec; rozhodčí: David Hertz - Tomáš Cimrman; vyloučení: 4:6; využití: 3:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 8 - Daniel Švec 20; po třetinách: 5:1, 3:1, 7:1
60:00 Komentář hostů Janoušek Ivan (Trenér): Zápas rozhodla první třetina, kdy jsme byli v autech na cestě. Ve druhé třetině se výkon zvedl, ve třetí třetině už naší družině došly síly.
60:00 Komentář domácích: Výsledek vypadá přívětivě, provedení však otřesné. Omlouváme se domácím divákům za bramboračku, kterou jsme předvedli. Tohle není divizní utkání a rozhodně to není hra, kterou se chceme prezentovat. Abych nebyl negativní, důležité tři body do tabulky. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 15:3
59:37 Drahný v samostatném úniku a přišel na něj faul. Petrásek jel nájezd a proměnil.
59:36 GÓL FBC Kutná Hora ! 15:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek z trestného střílení (15:3)
58:51 Skvělý únik domácích končí gólem v oslabení.
58:50 GÓL FBC Kutná Hora ! 14:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #43 Lukáš Drahný bez asistence (14:3)
57:47 Trník Mi. oslabuje svůj tým po skvělém sprintu a dobrém souboji přišla sekera.
57:46 Vyloučen hráč #57 Michal Trník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
56:51 Měšťánek trefuje luxusní šíbu. Hala se nestihá divit jak to tam napral.
56:50 GÓL FBC Kutná Hora ! 13:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #6 Richard Měšťánek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (13:3)
55:50 Bratrské duo navyšuje náskok domácích.
55:49 GÓL FBC Kutná Hora ! 12:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (12:3)
54:55 Měšťánek na hřišti a nebyl daleko od vstřelení branky.
53:26 Trpišovský zkusil štěstí ale střela přes 3 hráče neprošla.
52:52 Ještě 10 vteřin uvidíme hru 4na4. Poté nám svou přesilovou hru předvedou hosté.
52:51 Vyloučen hráč #6 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
51:20 Domácí čeká hra 5na3 přesilová hra. Uvidíme jestli jí využijí.
51:15 Domácím přesilová hra moc nevyšla a dostávají gól.
51:12 GÓL SK Meťák České Budějovice! 11:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (11:3)
51:01 Vyloučen hráč #24 Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
49:58 Vyloučen hráč #12 Matěj Beniačik družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
49:35 Danda opět v akci ale gólman hostů si poradil.
48:26 Trpišovský teď zavařil domácím. Naštěstí pro domácí to končí dobře.
47:04 Martin volil mezi střelou a nahrávkou. Nakonec zvolil střelu a byla to dobrá volba.
47:03 GÓL FBC Kutná Hora ! 11:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin bez asistence (11:2)
46:05 Domácím početní výhoda zatím moc nevychází.
44:55 Domácí nám předvedou další přesilovou hru.
44:54 Vyloučen hráč #3 Josef Chrt družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky
42:13 Danda má gólový víkend. Včera body a dneska si také připisuje.
42:12 GÓL FBC Kutná Hora ! 10:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Jan Danda, asistoval #57 Michal Trník (10:2)
41:52 Na domácí straně zvoní tyč a Dlouhý si oddechl.
41:20 Rychlá nahrávka a ťukec do branky. Tak bych popsal tento gól.
41:15 GÓL FBC Kutná Hora ! 9:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #27 Martin Zelený (9:2)
40:55 Zelený teď zkoušel dorážku ale byl od míčku daleko.
40:25 Domácí sice vybojovali míček ale také se jim ho již podařilo za brankou hostů ztratit.
40:05 Domácí začínají poslední třetinu v početní výhodě. Na konci druhé třetiny došlo k sekeře.
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:59 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Motz družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
39:18 Drahný se konečně prosazuje a trefuje otevřenou branku. Situace dva na jednoho se odmácím povedla.
39:17 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #43 Lukáš Drahný, asistoval #57 Michal Trník (8:2)
37:45 Petrásek teď zachránil situaci zakleknutím.
36:25 Domácí opět poodskakují Petráskovou tečí.
36:24 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #33 Ondřej Spurný (7:2)
35:25 Spurný se skvěle vrátil a pomohl Dlouhému.
35:20 Vyloučen hráč #3 Josef Chrt družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
33:45 Vávra teď ztrácí míček před Dlouhým a byla z toho velice nepříjemná situace.
32:20 Další přesilová hra hostů. Holub potřeboval zastavit útočící hráče ale pomohl si lehce nedovoleně.
32:11 Vyloučen hráč #71 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
32:00 Dlouhý je dnes zatím bez nějaké větši akce. Ale pozorný musí být pořád.
31:15 Domácím zatím obrana velice vychází.
29:30 Holub teď tvrdě dohrává hráče který před dlouhým hrál vysokou. Takhle si má obránce hlídat svého gólmana. Dohrál ho ale po písknutí a tudíž si jde odpočinout.
29:29 Vyloučen hráč #71 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
28:55 Drahný v rychlém útoku. Pustil se ale do kličky mezi dva hráče a to se mu moc nevyplatilo.
28:28 Martinova střela končí mimo.
27:10 Jedlička opět navyšuje náskok domácích. Hezká dorážka a gólman hostů musel skákat přes celé brankoviště. Moc mu k zákroku ale nechybělo.
27:05 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #43 Lukáš Drahný (6:2)
25:45 Tvrdík byl teď vystrčen mimo hřiště a tvrdě naráží do trenéra hostů.
24:48 Tvrdý souboj Petráska a Bezpalce končí míčkem mimo hřiště.
23:00 Nahrávka od mantinelu. Střela z otočky a nekompromisně umístěna na vzdálenější tyč. Dokonce se od toho odrazila a hosté snižují náskok hostů. Pěkná střela.
22:59 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #12 Matěj Beniačik, asistoval #28 Vojtěch Motz (5:2)
21:05 Holub teď možnost střely ze středu před brankařem. Dostal ale skákavou nahrávku a po zpracování trefil pouze blok.
20:05 A první buly druhé třetiny patří domácím.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:15 Zelený teď nedoráží střelu z malého brankoviště. Dneska to hochům fakt nesvědčí.
18:26 Krásný backhandová nadhazovačka a gólman hostů neměl moc velkou šanci jelikož byl již v přesunu na jinou stranu. Oba jeho obránci dost zaspali.
18:25 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník bez asistence (5:1)
17:20 Další gól domácích a hosté musí dohánět už 3 gólovou ztrátu.
17:19 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #26 Šimon Trpišovský, asistoval #15 Lukáš Martin (4:1)
16:59 Trník Ma. teď sám utíkal na gólmana. Hostující gólman si s akcí ale skvěle poradil.
15:15 Martin teď netrefuje prázdnou branku. Domácím zatím nejde trefovat otevřenou branku z malého brankoviště.
14:31 Domácí jsou přeci jen o trochu aktivnější.
11:52 Hra je teď víceméně nahoru dolu.
10:04 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #33 Ondřej Spurný (3:1)
09:45 Chlumecký expres Staňo se teď vracel před Dlouhého aby mu pomohl. Končí sice za zemi ale útočícímu hráči akci pěkně znechutil.
07:01 Netrvalo to dlouho a host´stahují náskok. Rychlá protiakce a Dlouhý už nestihl uzavřit bližší tyč.
07:00 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #97 Petr Jindra (2:1)
06:36 Domácí nakonec využívají přesilovou hru docela rychle. Vávrovi se první střela napovedla ale druhá již končí v síti.
06:35 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #15 Lukáš Martin (2:0)
06:07 Vyloučen hráč #20 Tomáš Bezpalec družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hra na zemi
05:16 Domácí už asi půl minutky mají odloženou výhodu. Jeden z hostujících hráčů hrál na zemi a domácí si připravují akci.
04:00 První gól dnešního utkání střílí Novotný. Trník Ma. vybojoval míček a našel nabíhajícího Novotného a ten střelou z první zavěšuje.
03:59 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #21 Jan Novotný, asistoval #60 Marek Trník (1:0)
03:30 Hosté v první velké šanci ale Dlouhý zasahuje.
03:15 Vávra teď netrefuje prázdnou branku.
02:41 Domácí jsou zatím o dost aktivnější a více na míčku. Hosté ale zatím dobře brání a nepouští domácí ke střele.
01:25 Vojtěch zkouší střelu která končí mimo.
00:50 Vávra našel míček pod sebou a nahrál Jedličkovi. Jedlička byl ale ve špatné pozici a nahrál nahoru Holubovi.
00:10 Úvodní buly dnešního utkání patří domácím. Po úvodním souboji sice míček neskončil ani na jedné ze stran ale poté odskočil na polovinu hostů a Martin se pustil do útoku.
00:00 Vítáme vás u online přenosu 6. kola mužské divize. Dnes se nám představí domácí FBC KUTNÁ HORA proti SK MEŤÁK ČESKÉ BUDĚJOVICE. Domácí jsou na tom bodově lépe a proto jim patří 6. místo tabulky. Hosté zaujímají se 3 body místo 11.