5:11
    Lucie BICKOVÁ
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBŠ ATT Gorily Plzeň 5:11
branky: 4. Vít Strouhal, 9. Daniel Kolín, 44. Vít Strouhal, 48. Tomáš Kotlan, 60. Lucie Bicková - 4. Adam Hašek, 12. Lukáš Fischer, 14. Jiří Kratina, 16. Ondřej Budek, 21. Ondřej Sihelský, 33. Ondřej Hlinovský, 34. Ondřej Budek, 48. Vojtěch Hejduk, 49. Ondřej Sihelský, 52. Vojtěch Beneš, 56. Jiří Veselý; rozhodčí: Radek Chýna - Kamil Vraspír; vyloučení: 2 + Václav Bíca OS:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 31 - Martin Lenárt 22; po třetinách: 2:4, 0:3, 3:4
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Do dnešní zápasu jsme šli s cílem soustředit se hlavně na obranu a vyvarovat se chyb, což se nám do jisté míry povedlo. Gorily byly dnes jednoznačně lepší, ale myslím si, že jsme jim to nedali zadarmo. Od dnešního výkonu se odrazíme a příště již budeme bodovat naplno. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): I když se to nezdá, tak jsou to pro nás důležité 3 body z venku, abychom mohli opět naskočit do naší práce. Příští týden musíme být daleko lepší než dnes a tím nás čeká spoustu práce. Děkuji hráčům za dnešní výkon a soupeři za utkání! AVÉ GORILA :)
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #39 Lucie Bicková bez asistence (5:11)
55:12 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:11
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #34 Jan Pojar (4:11)
51:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:10)
48:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:9)
48:06 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
47:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #47 Tomáš Kotlan, asistoval #72 David Caha (4:8)
47:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (3:8)
43:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #92 Jáchym Peprný (3:7)
40:01 První buly 3 třetiny vyhrávají domácí
40:00 Střely ve 2. části: 9:16
35:56 Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #11 Ondřej Budek.
35:56 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování
35:56 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B - osobní trest
33:57 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:7)
32:10 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #32 Jiří Kratina (2:6)
31:20 Štíři zatím zvládají hlídat branku , uvidíme jak dlouho jim to vydrží
30:26 Vyloučen hráč #47 Tomáš Kotlan družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
24:31 Hru dnes vidíme jen na jedné polovině a to na té domácí
21:43 Gorily nastupují v plné palbě do druhé třetiny a už od prvních vteřin okupují polovinu domácích
20:11 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:5
20:00 Střely v 1. části: 6:17
18:58 Domácím se vedení Goril nelíbí a snaží se zuby nechty dostat k bráně soupeře
15:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #32 Jiří Kratina (2:4)
15:18 Gorily hrají celou dobu na míčku a domácím ho vůbec nepůjčují
13:06 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #32 Jiří Kratina, asistoval #11 Ondřej Budek (2:3)
11:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #2 Jan Šobotník (2:2)
08:12 Strouhal si poctivě nahlas vyprošoval u rozhodčího po vysoké holi soupeře nájezd , rozhodčí nakonec usoudil že má pravdu a dává domácím nájezd
08:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #64 Daniel Kolín z trestného střílení (2:1)
05:47 Gorily vytváří na domácí velký tlak , uvidíme jak dlouho jim toto tempo vydrží
04:11 Štíři pohrozili soupeři rychlým gólem , Gorilám se to však vůbec nelíbí a tak 47 vteřin poté vyrovnávají
03:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (1:1)
03:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #97 Vít Strouhal, asistoval #72 David Caha (1:0)
00:01 První buly končí na čepeli Goril