• 55 54:39
    2:9
    (Hajn)

Florbal Jindřichův Hradec - SPORT CLUB Klatovy 2:9
branky: 14. Kryštof Ille, 27. Vít Hovorka - 8. Adam Žežula, 16. Patrik Hrubý, 38. David Jánský, 41. Adam Žežula, 45. Jakub Stelzer, 48. Jiří Šustr, 51. Adam Denisov, 54. Patrik Hrubý, 55. Adam Denisov; rozhodčí: Jan Novotný - David Podařil; vyloučení: 5:2; využití: 0:2; diváků: 94; zásahy brankářů: Petr Toman 28 - Petr Smazal 28; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:6
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Dvě třetiny dobré, stačilo jen proměňovat šance. Ve třetí třetině jsme začali hrát nahoru dolů a soupeř, naopak od nás, naše chyby trestal. Psychicky naprosto nezvládnutý zápas. Gratuluji soupeři.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Navázali jsme na jednoduchý herní styl z minulého týdne, přidali důraz před vlastní bránou a zvládli zápas v hlavě. Odměnou nám jsou 3 důležité body a posun v tabulce. Pokračujeme dál. Děkuji soupeři za zápas, my zkusíme neusnout v autech.
60:00 Střely ve 3. části: 7:15
56:52 Dnes je rozhodnuto, teď už jde o to se ctí dohrát zápas a nedostat 10. branku.
54:39 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:9
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #18 Adam Denisov, asistoval #23 Štěpán Hajn (2:9)
53:32 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:8
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #97 Jiří Levý (2:8)
53:32 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
53:21 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
50:47 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za zdržování hry
50:05 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #18 Adam Denisov, asistoval #12 Martin Benda (2:7)
49:23 Domácí by chtěli, ale nedaří se vůbec nic a soupeř je na koni a vedení si užívá.
47:41 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:6
Vlastní branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Jiří Šustr (2:6)
45:49 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Koutný družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
44:31 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
44:31 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #94 Adam Žežula (2:5)
40:37 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #91 Patrik Hrubý (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
38:00 Mezihru ovládli hosté a z protiútoku skórují.
37:58 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #30 David Jánský, asistoval #18 Adam Denisov (2:3)
31:29 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování florbalky
30:43 Hrdinou oslabení domácích je brankář Petr Toman.
28:42 Vyloučen hráč #44 Jakub Hybš družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
27:00 Přerušení na polovině, rozehrávka lehkým přiťuknutím a střela tahem na vzdálenější tyč. Tak vypadal druhý gól domácích.
26:17 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:2)
22:30 Toman teď vytáhl málo viditelný, ale o to důležitější zákrok!
20:00 Střely v 1. části: 12:10
18:00 Útok střídá útok na obou stranách, ale přesnější zakončení chybí.
15:35 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:2
15:25 Nečekaná rána z otočky Jakuba Tejnora a tyč!
13:12 Kryštof Ille to vzal na sebe, sebral odražený míček, natáhl ke střele a propálil vše, co mu stálo v cestě.
13:11 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille bez asistence (1:1)
09:44 Domácí jsou po gólu jako opaření a míček mají teď více na čepelích hosté.
07:55 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1
04:27 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
02:49 Zatím sledujeme rychlé utkání, ale bez výraznější převahy některého z týmů.