• 60 59:44
    2
    Petr LUKŠ

FBC Spartak Kaplice - SPORT CLUB Klatovy 2:8
branky: 44. Jan Völfl, 47. František Dvořák - 15. Matyáš Moller, 16. Adam Žežula, 21. Adam Žežula, 36. Jakub Stelzer, 42. Lukáš Netrh, 48. Lukáš Joachimsthaler, 49. Jan Hais, 50. Jiří Levý; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jan Lukáč; vyloučení: 4:5 + Matyáš Moller OS; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 7 - Filip Beran 16; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Klouda Jiří (Trenér): Kometář trenéra hostů (Jiří Klouda): Po psychické stránce težký zápas, děkuji klukům, že jsme to zvládli. Po horší druhé třetině, kde jsme se chvíli hledali a přistoupili na soupeřovu hru, jsme ve třetí části přidali pár gólů a zápas drželi stále pod kontrolou. Tomu přispěl i fantastický výkon našeho brankáře Beryho. Soupeři a rozhodčím děkuji za zápas.
60:00 Komentář domácích Wunsch Pavel (Trenér): Komentář Trenéra domácích (Pavel Wunsch): Zejména naše střelecká nemohoucnost od začátku zápasu postupně zvedala sebevědomí a kvalitu hry soupeře, který nás poté hlavně v breacích nekompromisně trestal a jednoznačně zvítězil. Šťastnou cestu soupěři domů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:44 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za zdržování hry
55:28 Vyloučen hráč #97 Jiří Levý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nesportovní chování
55:28 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy - osobní trest
49:47 Timeout FBC Spartak Kaplice
49:47 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:8
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #97 Jiří Levý, asistoval #91 Patrik Hrubý (2:8)
48:56 Vyloučen hráč #29 Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost
48:56 Vyloučen hráč #4 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost
48:08 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #7 Jan Hais, asistoval #12 Martin Benda (2:7)
47:12 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler bez asistence (2:6)
46:38 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #4 Jan Völfl (2:5)
43:06 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #8 Antonín Ballák (1:5)
41:42 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #12 Martin Benda (0:5)
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
35:09 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #23 Štěpán Hajn (0:4)
30:02 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
24:57 Vyloučen hráč #8 Antonín Ballák družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
24:16 Vyloučen hráč #97 Jiří Levý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hra rukou
20:52 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #97 Jiří Levý (0:3)
20:52 Vyloučen hráč #90 Ondřej Gloza družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 6:3
15:29 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:2
14:42 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #11 Jakub Stelzer (0:1)
08:43 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování florbalky