• 65 64:20
    2:1
    (Konečný)

TJ Centropen Dačice - FBC Štíři Č. Budějovice B 2:1p
branky: 27. Filip Přikryl, 65. Filip Přikryl - 44. Vojtěch Oulehla; rozhodčí: Jan Koten - Daniel Kršek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Wilhelm Vrba 20 - Radek Kulhan 28; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:1, 1:0
65:00 Komentář domácích Kubeš Radek (Trenér): Vyrovnaný zápas,jsem rád, že jsme bojovali až do konce a nenechali se rozhodit sami sebou. Bereme důležité dva body, děkujeme soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domu.
65:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): Dneska bojovné utkání, kde bylo vidět, že oba týmy chtějí body a podle toho k tomu přistoupili. První třetina byla opatrná, druhou byl aktivnější soupeř a byl zaslouženě odměněn gólem, ve třetí třetině jsme přidali na aktivitě my a vyrovnali sme. Prodloužení bylo už na morál. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu u nás.
65:00 Střely v prodloužení: 4:1
64:20 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #98 Tomáš Konečný (2:1)
64:20 Hosté nevyužili svých šancí. Hra byla vyrovnaná. V prodloužení byli nebezpečnější Dačice, a tak po zásluze vyhrály.
64:17 Přikryl z poza brány rozhoduje!!!! Góól !!!! Jsme šťastní a co vy?
63:24 Domací se teď rozčilují, že sudí neviděli vysokou hůl.
62:47 Konečný teď prostrčil obránce, ale Kulhan byl z branky včas.
62:09 Přikryl v šanci! Břevno!
61:39 Pecha J. skvělý obranný zákrok-
61:05 První střela? Spíš pokažená přihrávka.
60:09 Aha tři na tři :-)
60:00 Šedesát minut vítěze nepřineslo, jdeme prodlužovat.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
60:00 Třetí třetina byla více na straně hostů. Měli velké šance, ale jde se do prodloužení.
59:58 Kubek T. mohl být slavný v posledních vteřinách šel do střely, ale mimo.
59:42 Nic se neděje.
59:00 Minuta do konce.
58:20 Pořadatel Tůma počítá střely, spravuje manťáky, léčí ... zvládá vše.
58:08 Hra se vlivem lehkého zranění uklidnila.
58:01 Opět všudybyl Konečný dobře v obraně!
57:00 Tři minuty do konce, drama vrcholí. Přikryla teď vychytal Kulhan.
56:35 Protiútok domacích skončil střelou mimo.
55:54 Ve velké šanci Pecha, ale dnes mu to lítá všude.
55:43 Konečný je dnes všude a je skvělý!
55:00 A zase Štíři v obrovských šancích a nic.
54:22 Dačice teď mají velké problémy.
53:34 Míček teď poskakoval na brankovišti Dačic, a ani nevím jestli Kučera nebo Vrba, ale opět to brankou neskončilo.
52:26 Průnikovka Přikryla na Štibicha neprošla.
51:18 Koukám do klávesnice slyším brutální náraz o florbalku. a výkřik: ,,To si děláš pr..." Rozhodčí jsou lae klidní.
51:04 Hra je vyrovnaná, vyhrát může kdokoliv.
50:45 Krásná akce po ose PEcha - Konečný - Kubek R. gólem neskončila.
50:00 I diváky to rozezpívalo a skandují ... no dobře skanduje jen jeden a to ještě ten nejmenší, ale i to potěší.
49:19 I Dačice se zvedly, teď je to paráda!
48:54 Vrba fantasticky!!! Dva na něj a stejně chytil!
48:28 Pecha J. teď dobře v beku
48:01 Faul v rohu poskytuje výhodu pro Dačice. Využijí? :)
47:15 Hosté měli více ze hry, zatím nic nedali. Dačice občas zahrozí, ale měli by přidat na aktivitě a klidu.
46:21 Zdravíme Ondřeje Nováka na zkoušku sboru :-)
45:35 Teď je to teda nervák! :-)
43:59 A teď mohlo být ještě hůře, hosté povzbuzeni teď měli veliké šance. Zatím ale pořád remíza.
43:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #83 Vojtěch Oulehla, asistoval #72 David Caha (1:1)
43:25 Hosté nyní přetavili svůj velký tlak ve vyrovnávací branku.
42:50 Souboj u pořadatelského stolku, ještě, že jsem nechal dceru doma :)
42:18 Pořadatel Tůma teď předvedl jeden z nejrychlejších sprintů při opravě mantinelu.
41:55 Zajímavou situaci, vybojoval před bránou dnes dobře hrající Kučera.
41:25 Šlápota vyslal střelu z kategorie - propagační.
41:14 Pecha J. teĎ našel hráče před bránou, bohužel, ale před naší.
40:25 Dačice se drží na balónku, Kubek R. teď zkoušel otočku, ta se ovšem nepovedla.
40:00 A jdeme na to!
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
40:00 V druhé třetině jsme viděli trochu aktivnější pojetí, kterému pomohla branka domácích. Dačice byly  o něco aktivnější, ale v závěru si vytvořily velký tlak hosté z Budějovic. To nám slibuje zajímavou třetí třetinu. Fandové defenzivního florbalu asi mají radost.
39:20 V závěru třetiny mají míček Budějovice a ostřelují soupeře jak ve válce, obrana Dačic zatím drží, i když už by asi chtěli být v kabině.
38:22 Pokyn: ,,Záda!!!" přišel pozdě.Míček mají Štíři.
37:41 Kubek R. šel důsledně za balónkem, zastavila ho tyč, z následného tlaku pálil mimo.
36:46 Z brejků jsou hosté mnohem nebezpečnější, ale střela letěla nad.
36:17 Štíři hrají postupný útok relativně staticky, Dačice vyčkávají a teď se málem dočkali. Kulhan opět proti.
35:25 Kubek T. předvedl co ho zdobí nejvíce, otočka jednoruč :-) Těšíme se na naskakovaný backhand :-D
34:29 Dačice rotují, hosté prostory vykrývají.
34:05 Za bukem číhal Gellner, míček se k němu nedostal.
33:18 Teď zase mačakjí hosté. Vše řeší Vrba.
32:58 Dobrý návrat Šlápoty, teď zamezil nějaké větší akci.
31:47 A jsou to Dačice, kteří mají teď trochu více ze hry.
31:14 Kubek T. se teď nedomluvil s Bartoněm, protiútok 4 na 2 skončil dobře pro domácí.
30:18 Hráč hostů číslo 13 se teď pěkně vyháčkoval, jeho spoluhráči, ale míček jen odevzdali.
29:47 Pěkná střela Kubeka R., Kulhan pozorný.
28:50 Na Kučerovi musím ocenit dres, má tam napsáno Černý, tak buď ho má po někom slavném, anebo nám chce naznačit jakou má dres barvu.
28:17 Brank hru jednoznačně oživila, teď se pořád něco děje.
27:27 Dačice namlsaní, nejprve ale přečkali střelu hostů, pak vyzkoušeli několikrát pozornost Kulhana. ... no několikrát jednou nebo dvakrát. :-)
26:54 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl bez asistence (1:0)
26:54 Přikryl si teď pošéfoval obranu, uzmul míček přeběhl celé hřiště a zavěsil!
26:25 Trma vrma před brnou Vrby, ten to vyřešil.
25:45 Gellner hru oživil, Pechovi J. to dnes nelepí.
25:29 Za překlepy a pravopis se předem omlouvám :)
25:07 Sudí Koten teĎ vysvětlil pravidla tak krásně, až si potlesk vysloužil.
24:30 Pěkná přihrávka hostů před Vrbu, ten si na ní počihal jak Tom na Jerryho.
23:44 Kubek T. zakončil střelou, ale zase mimo.
23:15 Kubek teď v souboji vyhrál a mohl postupovat skoro sám. Přerušeno faulem.
22:00 Postupná rozehrávka hostů. Skončila střelou, která vytloukla bloky Dačic.
21:35 Do pohybu! Nabádá trenér Kubeš.
21:04 Šlápota teď schoval střelu, ale bohužel mimo bránu.
20:50 Na hřišti se objevuje Gellner.  Ke střele se nedostal.
20:21 Rozehra hostů gólem naštěstí neskončila.
20:00 A druhá třetina začíná, hráči přišli vyloženě nabuzení. To bude match!
20:00 Střely v 1. části: 11:6
20:00 První třetina gól nepřinesla. Utkání je spíše bojovné. Každopádně i to nás baví, a tak se těšíme na druhou třetinu. A pozor rozhodčím je zima. Tak snad tu bude trochu více horko.
19:54 Závěrečný tlak Dačic je spíše alibistický. Do šesti z ní ze střídačky.:-)
18:40 Kubek R. vystihl přihrávku, oslovil Kučeru, ale ten běžel poctivě k bráně a míčku si nevšiml.
18:04 Je vidět, že online před 14 dny fungoval ... počet diváků se blíží k 50.
17:14 Velká šance hostů, Vrba fantasticky. Rada ze střídačky hostů? ,,Trefuj líp" ... dobrá rada.
16:40 Hosté napadali vysoko, Dačice vykombinovali až do střely. Kulhan drží.
15:54 Přesilovka toho příliš nepřinesla. Ale snaha byla :-)
15:12 Přikryl zkusil, ale kolty jsou proklatě nízko, ale střely dost vysoko.
14:28 Domácí trpělivě kombinují, střelu to však nepřineslo.
13:52 Vyloučen hráč #81 Martin Hrmo družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
13:17 Konečný teď hezky přenechal a věděl co dělá. Pecha J. toho využil ke střele. Tlak skončil vyloučením hostů.
12:43 Hosté dobře brání.
12:15 Hra je teď mírně řečeno neurovnaná.
11:03 Hiosté teď ukazují, že míček jim není cizí.
10:36 Pecha Jan pod tlakem teď vyslal přátelskou přihrávku na prsa :-)
10:01 Rozhodčí dnes praktikují ,,švédský styl" ... hraj dál! :-)
09:27 Přikryl se teď rozběhl z vlastní třetiny a rozvlnil sít .. zadní ... poměrně vysoko.
08:56 Kučera teď dobře napadal, ale bohužel spoluhráči nezareagovali.
07:17 Momentálně hrají Dačice hru: Tref si svého protihráče.
07:02 Kubek R. teď zabrnkal na nervy všem přítomným divákům. Ale situaci vyřešil.
06:41 Štíři teď trpělivě kombinovali, nakonec z toho vytěžili rozehru z rohu.
05:48 Budějovický Caha se teď dožadoval přiznání, to se mu dostalo od jeho spoluhráčů, míč mají Dačice :-)
04:53 Dačice teď ostřelují Kulhana, ten ale drží jak helvétská víra.
04:03 Budíček teď  využil svého přehledu a o soupeře přihrál Kubekovi R., ten oslovil Pechu J. a ten neoslovil nikoho.
03:17 Teď zase chvíli tlačili Dačice (tady se dnes teda tlačí), Kubek T. ale o míček přišel. Protiútok vyřešil Vrba.
02:50 A svět je zase v pořádku a míč mají Dačice. Nestranný pořadatel je základ úspěchu.
02:20 Štíři teď zatlačili domácí.
01:40 Kryštof Budíček vystřelil na Kulhana, který sice moc neviděl, ale tohle chytil.
01:08 Dačice napadali v rohu a získali míček, díky tomu jsme viděli i první střelu domácích.
00:13 Kubek chtěl rychle oslovit Pechu J. To se nepovedlo. Následný útok Štírů zastavil Vrba.
00:00 Úvodní pokřiky máme za sebou, vše je připraveno.
00:00 Vážení přátele dobrého florbalu, vítejte u dnešního zápasu mezi Štíry České Budějovice a TJ Centropen Dačice. Oba týmy rozhodně tyto body potřebují. Štíři se krčí s jedním bodem na chvostu tabulky a určitě by se chtěli odrazit ode dna. Dačice, pokud se chtějí udržet v této lize, musí v těchto zápasech naplno bodovat. I proto nás čeká jistě zajímavé utkání. Dnešním onlinem vás bude provázet David Černý, zde bych chtěl poděkovat za děkovné a oslavné dopisy z mého prvního online přenosu v této sezóně, velmi mě to potěšilo. No dobře, ve skutečnosti mě nikdo nechválil a já se ptám proč? :-) Dnešní utkání budou pískat zkušení arbitři Koten a Kršek.