• 60 59:52
    2:7
    David PECH

SK Meťák České Budějovice - Panthers Praha Boys U23 2:7
branky: 8. David Dvořáček, 53. Matěj Hladík - 10. David Pech, 18. Jiří Hadamovský, 30. David Chochlovský, 31. David Chochlovský, 36. Marek Leiš, 46. Matěj Špalek, 60. David Pech; rozhodčí: Jan Korábek - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Daniel Švec 36 - Denis Ali 36; po třetinách: 1:2, 0:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Dnešní utkání rozhodla druhá třetina. Ukázalo se, že pokud se vyvarujeme fatálních chyb, jsme schopni tomuto soupeři konkurovat. Přejeme dobrý dojezd.
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Abych řekl pravdu, byl jsem v konstalaci se sestavou trochu nervózní. Kluci co pamatují florbalové počátky dnes předvedli svůj životní výkon a ostřílení mlaďáci si užili jednoduchý zápas, skvěle nás podpořil brankář. OS
60:00 Střely ve 3. části: 18:9
59:52 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:7
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #87 David Pech, asistoval #44 Jiří Hadamovský (2:7)
54:34 Vyloučen hráč #87 David Pech družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
52:48 Vyloučen hráč #96 Martin Košťálek družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za blokování florbalky
52:28 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #6 David Dvořáček (2:6)
46:15 Po souboji u mantinelu zůstává hostující hráč Matyáš Sabák ležet na zemi a nevypadá to s ním vůbec hezky. Doufejme, že bude brzy v pořádku
45:52 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:6
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #98 Matěj Špalek, asistoval #13 Jan Sysel (1:6)
40:00 Střely ve 2. části: 10:15
39:07 Přejeme Márovi Leišovi brzké uzdravení
35:12 Timeout SK Meťák České Budějovice
35:12 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #22 David Chochlovský (1:5)
32:31 Vyloučen hráč #19 Jakub Petr družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za bránění ve hře
30:38 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:4
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #44 Jiří Hadamovský (1:4)
29:58 Vyloučen hráč #44 Jan Tomaško družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za opakované přestupky
29:34 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:3
20:00 Střely v 1. části: 10:18
17:16 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #87 David Pech (1:2)
09:55 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #87 David Pech z trestného střílení (1:1)
07:18 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:0
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 David Dvořáček, asistoval #24 Matěj Hladík (1:0)