• 60 59:50
    2:8
    (Houska)

FBC Štíři Č. Budějovice B - Fbc Strakonice 2:8
branky: 8. Adam Severin, 38. Vítězslav Holub - 9. Tomáš Houska, 23. Lukáš Pluskal, 25. Jiří Křesák, 34. Matěj Mikeš, 36. Matěj Mikeš, 38. Karel Řezanka, 51. Matěj Mikeš, 60. Tomáš Houska; rozhodčí: David Staněk - Petr Stejskal; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Lukáš Bicek 27 - Jaroslav Velek 15; po třetinách: 1:1, 1:5, 0:2
60:00 Komentář hostů: Zápas se mi dneska težko hodnotí, byl plnej nepřesností, zbytečných faulů a přerušení. Místo toho aby jsme si v soubojích pomohli, tak se necháváme dohrávat a dostáváme zbytečně naloženo. nUtkání bylo zbytečně težší než jsme chtěli, naštestí to pár individualitám střílelo a to dneska rozhodlo. nDěkujeme soupeři za zápas přejeme hodně štestí do dalších zápasů.
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Dnešní zápas byl srovnatelný se zápasem s Plzní, kde jsme jako tým pracovali perfektně, dobře sme bráníli ale opět rozhodla koncovka a osobní chyby v důrazu. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:16
59:50 GÓL Fbc Strakonice! 2:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #32 Vojtěch Houska (2:8)
58:15 Timeout Fbc Strakonice
54:45 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
50:54 GÓL Fbc Strakonice! 2:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #14 Jan Staněk (2:7)
40:00 Střely ve 2. části: 4:10
37:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #48 Vítězslav Holub, asistoval #13 Adam Severin (2:6)
37:16 GÓL Fbc Strakonice! 1:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka bez asistence (1:6)
35:59 GÓL Fbc Strakonice! 1:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš bez asistence (1:5)
34:27 Štíři oproti první třetině výrazně povolili a Strakonice toho využívají a vedou už o 4 branky
33:43 GÓL Fbc Strakonice! 1:4
32:34 Vyloučen hráč #49 Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
25:12 Strakonice jsou druhou třetinu jako vyměněné a už od začátku Bicka v brance obtěžují
24:59 GÓL Fbc Strakonice! 1:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (1:3)
22:36 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #88 Karel Řezanka (1:2)
20:01 První buly vyhrávají Strakonice
20:00 Střely v 1. části: 5:9
18:08 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
14:48 Štíři jsou jako vyměnění , začali se velmi střelecky prosazovat a je vidět že Strakonice mají co dělat aby domácím míček sebrali
10:55 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:48 Strakonicím se náskok Štírů vůbec nelíbil a tak zápas po minutě a 14 vteřinách vyrovnávají
08:18 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #38 Adam Přib (1:1)
07:14 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #47 Mikuláš Fořt (1:0)
03:56 Domácí se snaží dostat na polovinu soupeře , Strakonice je na svou půdu ale vůbec nepouštějí
02:45 Už od prvních minut vidíme velký tlak Strakonic
00:01 První buly vyhrávají domácí