60
  • 60 59:10
    2

FBC Kutná Hora - FBŠ ATT Gorily Plzeň 4:6
branky: 12. Michal Trník, 13. Ondřej Spurný, 16. Marek Trník, 21. Petr Vávra - 3. Jiří Kratina, 19. Vojtěch Beneš, 24. Matěj Surák, 34. Matěj Surák, 39. Ondřej Sihelský, 58. Ondřej Budek; rozhodčí: Martin Preclík - David Kozlík; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 32 - Vojtěch Šimůnek 33; po třetinách: 3:2, 1:3, 0:1
60:00 Komentář hostů Lehečka Kryštof (Vedoucí): V první řadě chci poděkovat za velmi kvalitní zápas a fair-play utkání. nPro nás velmi težké utkání, o to víc cenné body, které vezeme domů do Plzně!!  nVěřím, že toto utkání nám ukázalo naše silné aspekty a aspekty, na kterých musíme stále pracovat. nJE-DE-ME nHezký večer VŠEM!
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Dobrý zápas se vším všudy. Dnešní utkání rozhodlo neproměňování šancí a naše chyby, které hráči Plzně trestali. Děkujeme soupeři za hru a hodně štěstí v dalších utkáních.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:11 Chalupa byl faulován a domácí nám ukáže hru 6 na 4.
59:10 Vyloučen hráč #34 Michal Strnad družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
57:30 Domácí to zkouší v šesti.
57:20 Dandovi se nepodařila přihrávka kterou si hostující hráč zachytil. Trpišovskému se nepodařilo ho zastavit a Bochníček špatně utěsnil bližší tyč.
57:19 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek bez asistence (4:6)
56:23 Hosté jsou v plném počtu a domácím se nepodařilo vyrovnat stav utkání. Čas se krátí a jsem zvědav s čím domácí příjdou.
55:45 Domácí teď tři šance. Jedna končí tyčkou a dvě si gólman pohlídal.
54:22 Domácí jdou do početní výhody a uvidíme jestli se jim podaří situace využít.
54:21 Vyloučen hráč #87 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:10 Čas se krátí a domácí potřebují vstřelit vyrovnávací branku.
52:36 Domácí měli obrovské štěstí. Jeden z hostů netrefuje otevřenou branku.
51:50 Domácí zatím odolávají ale hosté velice pěkně a rychle kombinují.
50:48 Špatné střídání na straně domácích a hosté nám tak předvedou druhou přesilovou hru.
50:47 Vyloučen hráč #6 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
50:23 Bochníček zachraňuje situaci.
49:43 Domácí teď opět několik šancí ale ani jedna nebyla nějak ohrožující.
47:37 Tvrdík s Trníky několik šancí. Žádná ale nekončí gólem.
44:23 Spurný opět zkouší střelu. Tentokrát ale trefuje gólmana krásně doprostřed. Ten rychle vyhazuje a hosté se tak dostávají do útoku.
43:20 Měšťánek na hřišti a hned pomáhá Bochníčkovi.
41:37 Petrásek natáhl a vyslal dělovku směrem na hostujícícho gólmana. Ten si ale branku pohlídal a drží svůj tým ve vedení.
40:57 Hosté opět zkouší jejich šikovně natrénované rozehrávky. Trpišovský ale pozorný a vyráží míček ven.
40:30 Třetí třetina zatím patří domácím.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
38:20 Domácí tlačili v útoku. Poté přišel rychlí protiútok a tvrdá střela skoro z poloviny hřiště. Bochníček měl opět zakrytý výhled a navíc byla střela skvěle umístěna.
38:19 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #34 Michal Strnad (4:5)
37:28 Spurný se vrhnul do střely a stečoval jí do tyčky. Bochníček se zřejmě pěkně lekl.
36:48 Přesilovou hru si zahrají i hosté. Uvidíme co nám předvedou.
36:47 Vyloučen hráč #10 Lukáš Staňo družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
35:07 Jedlička teď dostal před hostujícím gólmanem tvrdý hit a srazil gólmana sebou. Obránce hostů se na něj ihned vrhnul a nechyběla ostrá slova.
33:02 Na tuhle střelu už byl Bochníček krátký. Hosté dobře nakombinovali a vyrovnávají stav utkání.
33:01 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #11 Ondřej Budek (4:4)
32:51 Jedlička zakladatel akce. Schwarz trefuje jen skvěle vráceného obránce.
31:15 Petrásek teď výborný v obraně.
30:45 Bochníček čape střelu z půlky která se jen nesla nad hrací plochou.
30:00 Hosté dobře odbránili oslabení a vypadalo to že se brání spíše domácí.
29:20 Tato přesilová hra domácím teda vůbec ale vůbec nevychází podle představ.
28:52 Veliká šance na straně domácích. Gólman hostů ale připravený a skvěle zakročil.
27:43 Míček totiž zasáhl nohu jednoho z hostujících hráču který stál na střídačce a jedná se tak o špatné střídání.
27:42 Vyloučen hráč #17 Matěj Surák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
27:42 Právě porbíhá porada rozhodčích. Ale zatím nevíme proč.
27:02 Staňo padá za brankou po souboji a drží se za hlavu a levé ucho. Doufejme že uslyší.
24:13 Mela před domácí brankou. Jeden z hostů spadl a Trpišovský padá přes něho. Hra je přerušena a hráči se připravují na buly po Bochničkově levici.
23:35 Spurný teď hodně znepříjemnil Bochničkovi situaci. Nešťastná teč se kterou si ale Bochníček poradil.
23:02 Listík teď trochu zaváhal a soupeř mu vzal míček. Bochníček se snažil vyjet proti ale Surák si stáhl míček a pěknou kličkou ho překonal.
23:01 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák bez asistence (4:3)
22:44 Bochníček teď ve skoku vyráží míček mířící nad jeho pravé rameno.
21:46 Zelený teď volil mezi střelou a nahrávkou. Střela byla o hodně lepší možností ale zvolil nahrávku. Tu ale poslal Martinovi za záda a ten už se na nic nezmohl.
20:44 Vávra navyšuje náskok domácího týmu. Krásně zavěsil pod víko gólmanovi.
20:43 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #57 Michal Trník (4:2)
20:05 Druhá třetina je v plném proudu a Bochníček si skoro připisuje zákrok.
20:00 Střely v 1. části: 15:14
19:21 Poslední dvě minuty jsou velice aktivní a Bochníček měl co dělat.
18:24 Rychlá akce a hosté snižují náskok domácích. Bochníček měl opět zakrytý výhled. Střela mířila na bližší tyčku.
18:23 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #34 Michal Strnad (3:2)
17:45 Bochníček si po delší době sahá na míček. Střelu ale hodně špatně viděl.
15:50 Po sporném gólu/nególu kdy kdy byla posunutá branka bylo nařízeno trestné střílení. Už to vypadalo že Trník gól nevstřelí ale nakonec si poradil a hostujícího gólmana překonal.
15:49 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník z trestného střílení (3:1)
15:09 K Tvrdíkovi se dostal míček a také zkouší střelu. Ta ale končí blokem.
14:10 Staňo si našel místečko a nahrál Schwarzovi. Ten zkouší střelu ale gólman hostů byl připraven.
13:45 Bochníček opět zasahuje.
12:57 A další gól domácích. Spurný si chvíli počkal našel skulinku a přesnou střelou navyšuje náskok domácích.
12:56 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #15 Lukáš Martin (2:1)
11:51 A domácím se podařilo vyrovnat. Vávra našel volného Trníka před brankou a ten střelou z první zakončuje.
11:50 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #13 Petr Vávra (1:1)
09:09 Bochníček předvádí rychlí přesun a vytěsňuje tak střelu po rychlé krosovce.
07:30 Spurný vyslal dělovku která jen mlaskla gólmanovi o ruku. Velice tvrdá střela kterou si gólman hostů ale pohlídal.
07:18 Hra je o maličko klidnější než v první pětiminutovce. Hosté ale přeci jen aktivnější.
06:08 Martin teď vyslal dělovku od mantinelu ale netrefuje branku.
05:20 Domácí kombinují ale zatím se jim nedaří zakončit. Střely končí v bloku nebo vůbec netrefí míček.
04:21 První přesilovou hru dnešního utkání nám předvedou domácí hráči. Uvidíme jestli se jim podaří vstřelit branku a vrátit se do utkání.
04:20 Vyloučen hráč #34 Michal Strnad družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:43 Listík teď skvěle přečetl hru a blokuje nahrávku protihráče.
02:39 První gól dnešního utkání patří hostům. Krásná kombinace při standartce a Bochníček neměl moc možností.
02:38 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Jiří Kratina, asistoval #20 Tomáš Pour (0:1)
02:14 A Bochníček si připisuje první zákrok po prudké střele od mantinelu.
01:40 První akce hostů končí nad brankou Bochníčka.
01:02 Utkání zatím bez nějaké větší akce.
00:10 Úvodní buly patří domácím. Okamžitá stahovačka dozadu a snaží se něco vymyslet.
00:00 Krásný sobotní podvečer ze sportovní haly Klimeška. Vítejte u textového online přenosu utkání 12. kola Divize. Domácí FBC Kutná Hora poměří síly s hostujícím týmem FBŠ ATT Gorily Plzeň. V prvním vzájemném utkání letošní sezóny jasně zvítězil západočeský tým 12:1. Kutná Hora má tedy dneska soupeři co vracet. V tabulce jsou Gorily s 27 body na třetím místě, domácí výběr okupuje pátou příčku s aktuálním ziskem 18 bodů. Uvidíme, jak tedy dnes dopadne souboj třetího s pátým týmem.