11:4
    Adam HAŠEK
    (Pour)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - SK Meťák České Budějovice 11:4
branky: 4. Ondřej Budek, 5. Jiří Lukasch, 5. Michal Strnad, 15. Vojtěch Beneš, 38. Jiří Veselý, 40. Ondřej Budek, 48. Jan Pojar, 49. Tomáš Pour, 51. Vojtěch Hejduk, 53. Ondřej Sihelský, 57. Adam Hašek - 3. Matěj Hladík, 9. Tomáš Bezpalec, 16. Matěj Hladík, 43. Matěj Hladík; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jan Husák; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Martin Lenárt 14 - Daniel Zdychynec 29; po třetinách: 4:3, 2:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): První dvě třetiny nebyly vůbec podle našich představ, ale postupně jsme náš výkon zlepšovali. Proběhly i změny v sestavě, které hodnotíme kladně. Tři body zůstaly doma. Díky divákům za podporu a soupeři přeju šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Janoušek Ivan (Trenér): Za dnešní zápas musím kluky pochválit. Nenechali se znechutit vývojem utkání. Soupeř zvítězil zaslouženě. Víc utkání komentovat nemohu a nechci.
60:00 Střely ve 3. části: 12:4
59:37 Pojar zcela sám před bránou, k zakončení se nedostal, míček mu sjel z čepele.
56:42 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 11:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #20 Tomáš Pour (11:4)
56:42 Vyraženou střelu Tomáše Poura doráží do prázdné brány Adam Hašek.
56:31 Mladý štírek Lukáš Čech v rohu vybojoval standartní situaci pro svůj tým.
54:54 Hejduk chycenou přihrávkou zastavuje přečíslení dva na jednoho.
53:56 Trestné střílení družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň neproměnil #17 Matěj Surák.
53:56 Faul ve velkém brankovišti, rozhodčí nařizují nájezd pro Gorily.
52:55 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (10:4)
52:55 Sihelský u mantinelu překonal oba obránce a svou střelou připisuje již desátý gól domácích.
50:30 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #20 Tomáš Pour (9:4)
50:14 Pojar na Strnada, který před prázdnou bránou pouze promáchl.
48:27 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #3 Jiří Kratina (8:4)
48:27 Jiří Kratina našel před prázdnou bránou Poura, ten střílí osmý Gorilí gól.
47:57 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #18 Jan Pojar bez asistence (7:4)
47:57 Pojar umístil střelu přímo pod břevno a navyšuje vedení Goril.
46:07 Hosté se střel nebojí a úspěšně blokují tvrdé rány vlastním tělem.
42:36 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík bez asistence (6:4)
42:36 Po zisku na polovině se přesnou střelou na vzdálenější tyč prosazuje již potřetí Hladík.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
39:59 Meťák v posledních vteřinách vysílá střelu na bránu, Lenárt pohotově vyráží a druhá třetina je tak u konce.
39:12 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (6:3)
39:12 Hejduk probíhá celé hřistě a přihrávkou vzduchem nachází na zadní tyči Budka, ten úspěšně proměňuje.
37:49 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #16 Matěj Živčák (5:3)
37:26 Střelu i další dvě dorážky domácích na brankovišti Zdychynec úspěšně vychytal.
33:16 Hašek probíhá 3 hráče, střelu se mu nepovedlo umístit a stav zůstává stále stejný.
31:39 Pourova točená střela opět nad bránu hostujícího celku.
30:48 Hašek chytá výhoz hostujícího golmana, střela ale letí nad bránu.
28:02 Michal Strnad se stihl vrátit a na poslední chvíli zblokoval střelu do odkryté branky.
25:54 Zdychynec vyráží tvrdý příklep Hejduka.
20:01 Úvodní vhazování druhé třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
20:00 Máme za sebou první třetinu utkání, vstup domácích nebyl nejlepší, ale držením balonu a střelami dnes zatím jednoznačně převažují.
18:07 Další nebezpečné situace před brankou domácích, ke gólu však nevedou.
15:50 Hejduk zastavuje brejk jeden na jednoho a uklidňuje hru.
15:26 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #41 Michael Šťovíček (4:3)
15:26 Hladík snižuje po crossové nahrávce od Šťovíčka.
14:20 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #87 Adam Hašek (4:2)
14:20 To však nejde říct o Vojtěchu Benešovi, ten posílá Gorily do dvoubrankového vedení.
13:50 Nejdříve Fischer, poté Lukasch dostali míček před bránu, k zakončení se však nedostali.
08:02 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #80 Tomáš Příhoda (3:2)
08:02 Gorily se snaží hrát na balónu, Meťák však využívá nebezpečných brejků.
04:53 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad, asistoval #18 Jan Pojar (3:1)
04:53 Gorily se po dvou rychlých gólech ujímají vedení.
04:29 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #48 Jiří Veselý (2:1)
03:41 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #86 Ondřej Sihelský (1:1)
03:41 Domácí Gorily po zaspalém začátku utkání srovnávají po střele k tyči.
02:09 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #6 David Dvořáček (0:1)