(Bezpalec)
  • 60 59:28
    Dačice

SK Meťák České Budějovice - TJ Centropen Dačice 2:1
branky: 45. Petr Jindra, 60. Matěj Hladík - 24. Radovan Kubek; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Lukáš Teska; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Daniel Švec 26 - Wilhelm Vrba 24; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:0
60:00 Komentář hostů Kubeš Radek (Trenér): Opatrný zápas z obou stran, kde oba týmy čekaly spíše na chyby soupeře. Zároveň na obou stranách spoustu neproměněných šancí. Pokud dáme za 60 minut soupeři, který nás pouští do nebezpečných prostor, jenom jeden gól, tak nemůžeme čekat, že budeme brát body. Důležité 3 body v boji o záchranu, které ztrácíme. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Důležité vítězství pro záchranu v soutěži poznamenala nervozita a nepamatuji si, kdy jsme zahodili takové množství šancí. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:10
59:28 Timeout TJ Centropen Dačice
59:28 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (2:1)
55:00 Minutu ticha za Pájovu florbalku...
52:50 Ani jeden z týmů si svoji šanci na výhru nechce nechat vzít, nyní jen zbývá říct "kdo s koho"
50:26 Daniel Švec chytá nemožné.
45:20 Domácí začínají tlačit na pilu.
44:15 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #11 Petr Jindra, asistoval #52 Michal Vernarec (1:1)
41:10 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
60:00 Předpokládaný začátek 3. třetiny 20:14.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:40 Hra nám připomíná písničku "Hráli jsme kličkovanou".
38:30 Hosté tlačí na pilu
37:59 Oba týmy se snaží vstřelit gól
36:30 Domácím k vyrovnání chybí pouze milimetry
35:30 Daniel Švec dnes předvádí neskutečný výkon v bráně.
34:21 Domacím k vyrovnáním stavu utkání nepomohla ani přesilovka.
32:50 Bezpalec se zapojuje do hry. Domácí v plném počtu
32:18 Nyní sledujeme hru 4 na 4
31:48 Vyloučen hráč #91 Petr Bastl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
31:48 Atmosféra začíná houstnout
31:05 Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil #20 Radovan Kubek.
30:45 Vyloučen hráč #20 Tomáš Bezpalec družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:35 Procházkova střela míjí branku o milimetry.
23:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #34 Miloš Procházka (0:1)
22:57 Zápas je zatím velmi vyrovnaný.
22:56 Vyloučen hráč #48 Jan Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
20:00 Střely v 1. části: 6:9
16:51 Vyloučen hráč #98 Tomáš Konečný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou