60
  • 60 59:00
    Panthers Praha

TJ Centropen Dačice - Panthers Praha Boys U23 7:6
branky: 1. Radovan Kubek, 5. Radovan Kubek, 20. Vojtěch Bartoň, 37. Jan Morávek, 38. Radovan Kubek, 41. Radovan Kubek, 52. Petr Bastl - 9. Jakub Petr, 25. Jan Tvrdek, 29. Jiří Hadamovský, 39. Ondřej Bendík, 42. Jakub Petr, 46. Jan Tvrdek; rozhodčí: Jan Dušek - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 16 - Denis Ali 15; po třetinách: 3:1, 2:3, 2:2
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Vzhledem k naší soupisce vyrovnané utkání. Marodka, která naše elitní týmy poslední zápasy svazuje nemá konce a tak věřím že tomu pomůže vánoční pauza. Za nás je to v tomto roce vše, díky všem fanouškům, hráčům, rodičům i příznivcům. Šťastné a veslé, do nového roku jen to nejlepší a pevné zdravý. Os.
60:00 Komentář domácích Kubeš Radek (Trenér): V první třetině nám výborně vycházely přechody dopředu a zvládali jsme častokrát kontrolovat balónek. Od druhé třetiny byl ale soupeř na balónku více a dostával se i do nebezpečných šancí, ze kterých ale, díky našemu skvělému gólmanovi, nedokázal skórovat. Ve třetí třetině už hra trochu chaotičtější a ve větším tempu, kde zápas mohl dopadnout jakkoliv. Tentokrát se nám ale zápas povedl překlopit na naší stranu a bereme důležité tři body. Díky soupeři, fanouškům i rozhodčím za super zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:28 Marhefka trefuje tyčku.
59:00 Timeout Panthers Praha Boys U23
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
56:15 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost
51:55 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #82 Tomáš Kubek (7:6)
51:54 Bastl si teď se soupeřem pohrál jako kočka s myší a zpoza brány střílí svůj první gól.
50:20 Hra se přelévá z jedné strany hřiště na druhou, hráči obou týmu blokují ukázkově střely svých soupeřů.
45:51 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:6
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #27 Jan Tvrdek, asistoval #87 David Pech (6:6)
45:00 Na dnešní zápas zavítalo podpořit domácí hráče do Dolní Cerekve 25 diváků.
42:40 Tvrdou střelu Sysla od půlky Ferdan s klidem chytá.
41:54 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #87 David Pech (6:5)
40:45 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #33 Filip Přikryl (6:4)
40:44 Střelu Přikryla ještě hostující gólman zvládl vyrazit, Kubek dorážku však nekompromisně zavěsil pod břevno.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:25 Trestné střílení družstva Panthers Praha Boys U23 neproměnil #48 Tomáš Jančík.
39:25 I druhé trestné střílení dnešního zápasu Ferdan chytá.
38:25 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:4
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #64 Ondřej Bendík, asistoval #70 Tomáš Marhefka (5:4)
37:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
36:13 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #20 Radovan Kubek (4:3)
34:31 Po tvrdším zákroku hostujícího hráče u mantinelu vidíme první přesilovou hru v dnešním utkání.
34:30 Vyloučen hráč #48 Tomáš Jančík družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za bránění ve hře
28:38 GÓL Panthers Praha Boys U23! 3:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #44 Jiří Hadamovský, asistoval #87 David Pech (3:3)
28:37 Pech nahrál z rohu na Hadamovského, který neomylnou střelou srovnává na 3:3.
24:16 GÓL Panthers Praha Boys U23! 3:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #27 Jan Tvrdek, asistoval #44 Jiří Hadamovský (3:2)
24:15 Nedáš, dostaneš. Hráčům Dačic se přes několik šancí nepodařilo dát gól, naopak v rychlém úniku střílí branku Tvrdek.
21:30 Krásný zákrok Ferdana.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:15 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #93 Vojtěch Bartoň, asistoval #81 Tomáš Štibich (3:1)
17:30 Nenápadnou střelu Vycpálka Ferdan s přehledem chytá.
15:20 Rychlá střela Štibicha po nahrávce Morávka, hráč Panthers ji však blokuje.
13:02 Trestné střílení družstva Panthers Praha Boys U23 neproměnil #87 David Pech.
08:26 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #19 Jakub Petr bez asistence (2:1)
08:15 Radovan Kubek trefuje po krásné přihrávce Šlápoty pouze tyčku.
07:00 Hra probíhá v rychlém tempu.
04:00 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #3 Filip Šlápota (2:0)
03:30 Krásná klička Jendy Morávka, střelu gólman hostů vyráží.
00:36 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
00:36 První střela zápasu a hned je to gól.