7:14
    Jan ŠVEJDA
    (Svoboda)

SPORT CLUB Klatovy - TJ Sokol Královské Vinohrady B 7:14
branky: 13. Adam Žežula, 14. Patrik Hrubý, 18. David Jánský, 19. Lukáš Joachimsthaler, 19. Jan Hais, 33. Lukáš Joachimsthaler, 55. Adam Žežula - 3. Dominik Záň, 13. Václav Bajko, 17. Dominik Záň, 26. Matěj Špaček, 28. Matěj Špaček, 35. Vít Neuman, 37. Dominik Záň, 41. Matěj Špaček, 41. Jan Svoboda, 41. Dominik Záň, 44. Jan Švejda, 45. Jiří Krůšek, 56. Jan Švejda, 58. Jan Švejda; rozhodčí: Šimon Dubský - Marek Schober; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 70; zásahy brankářů: Petr Smazal 25 - Petr Žitník 24; po třetinách: 5:3, 1:4, 1:7
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dnes slušný, konkurence schopný, jeden z nejlepších výkonů po 40 minut utkání. Poté facka, studená sprcha a rychlé 3 góly soupeře rozhodly o výsledku dnešního zápasu. Škoda, drželi jsme se dlouho. Leden rozhodne na co máme do příští sezóny. Hezké svátky všem. V roce 2024 jsme zpět.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Nekoncentrace v první třetině mírně zdramatizovala utkání, nicméně soustředěný výkon ve zbylé části vedl k poklidnému vítězství. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:15
57:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #5 Jan Svoboda (7:14)
55:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 7:13
54:28 Timeout SPORT CLUB Klatovy
54:28 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:12
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #12 Martin Benda (7:12)
53:12 Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Jiří Krůšek, asistoval #5 Jan Svoboda (6:12)
43:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #37 Jiří Krůšek (6:11)
40:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň z trestného střílení (6:10)
40:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #16 Jan Švejda (6:9)
40:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #22 Radovan Vnuk (6:8)
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:17 Vyloučen hráč #7 Jan Hais družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost
36:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #3 Vít Neuman (6:7)
35:39 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře
34:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #22 Radovan Vnuk (6:6)
32:51 Vyloučen hráč #30 David Jánský družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
32:16 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #12 Martin Benda (6:5)
30:55 Vyloučen hráč #37 Jiří Krůšek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
27:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #3 Vít Neuman (5:5)
25:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 5:4
20:00 Střely v 1. části: 14:11
18:19 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #7 Jan Hais bez asistence (5:3)
18:15 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #63 Jiří Levý (4:3)
17:16 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #30 David Jánský, asistoval #36 Štěpán Žežula (3:3)
16:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #64 Matěj Špaček (2:3)
13:56 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #94 Adam Žežula (2:2)
12:53 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (1:2)
12:06 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Václav Bajko bez asistence (0:2)
09:47 Vyloučen hráč #64 Matěj Špaček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
02:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #33 Dominik Záň, asistoval #10 Michal Bajus (0:1)