• 53 52:20
    2
    Adam ŽEŽULA

FBC Štíři Č. Budějovice B - SPORT CLUB Klatovy 6:21
branky: 1. Samuel Starčevský, 7. Adam Severin, 16. Matyáš Cuřín, 27. Khac Nhat Trinh, 35. Khac Nhat Trinh, 37. Adam Severin - 3. Tomáš Joachimsthaler, 10. Matyáš Moller, 13. Jan Hais, 13. Ondřej Sloup, 22. Lukáš Joachimsthaler, 25. Adam Žežula, 26. Jaroslav Jiřík, 26. Ondřej Sloup, 32. Lukáš Joachimsthaler, 33. Adam Žežula, 33. Jan Hais, 36. Adam Denisov, 36. David Jánský, 36. Ondřej Sloup, 37. Lukáš Joachimsthaler, 38. Lukáš Netrh, 41. Matyáš Moller, 42. David Jánský, 43. Jan Hais, 49. Jakub Holý, 52. Daniel Čížek; rozhodčí: Lukáš Hajšman - Jaroslav Němeček; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Radek Kulhan 9, Lukáš Bicek 22 - Filip Beran 20; po třetinách: 3:4, 3:12, 0:5
60:00 Komentář hostů Klouda Jiří (Trenér): Ačkoliv nám tam dneska spadlo prakticky všechno, byly v zápase pasáže, které nebyly podle našich představ a na tom musíme zapracovat a zlepšit. Díky klukům za zvládnuté důležité utkání, kde bereme 3 body. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00 Komentář domácích Bicek Lukáš (Vedoucí): Jediné pozitivum na dnešním zápase je počet vstřelených gólů. Do obrany dnes katastrofa. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:16
52:20 Vyloučen hráč #94 Adam Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za špatné střídání
51:10 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:21
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #41 Daniel Čížek, asistoval #82 Lukáš Netrh (6:21)
48:14 Vyloučen hráč #83 Vojtěch Oulehla družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
48:02 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:20
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #2 Jakub Holý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (6:20)
45:44 Klatovy běhají mezi štírami jako mezi kuželkama.
44:45 Klatovy jsou více vidět na hřišti než Štíři.
42:20 Góly do štírské branky padají jako údery do kolejnice při začínajícím ohni.
42:18 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:19
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #7 Jan Hais bez asistence (6:19)
41:34 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:18
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #30 David Jánský, asistoval #7 Jan Hais (6:18)
41:25 U Štírů je  vidět snaha nedostat další gol,ale nedaří se jim to.
40:39 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:17
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #94 Adam Žežula (6:17)
40:01 Úvodní buly 3.třetiny vyhráli Štíři.
40:00 Střely ve 2. části: 8:24
38:31 Vyloučen hráč #26 Damián Drefko družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování florbalky
37:30 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:16
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #41 Daniel Čížek (6:16)
36:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 6:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #25 Ondřej Hájek (6:15)
36:32 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:15
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #2 Jakub Holý (5:15)
35:43 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:14
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #4 Ondřej Sloup, asistoval #82 Lukáš Netrh (5:14)
35:23 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:13
35:00 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:12
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #18 Adam Denisov, asistoval #7 Jan Hais (5:12)
34:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #65 Khac Nhat Trinh z trestného střílení (5:11)
34:04 Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
33:07 Štíři bojují,ale nestačí to.
32:12 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:11
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #7 Jan Hais bez asistence (4:11)
32:07 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:10
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (4:10)
31:46 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:9
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler bez asistence (4:9)
27:03 Po vystřídání golmana domácích se zvedl výkon Štírů
26:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:8
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #65 Khac Nhat Trinh bez asistence (4:8)
25:55 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:8
25:55 Střídání brankáře. Nový brankář #37 Lukáš Bicek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B
25:07 Klatovy se rozstřílely a dávají jeden gol za druhým.
25:03 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:7
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #30 David Jánský (3:7)
24:41 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #11 Jakub Stelzer (3:6)
21:56 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #4 Ondřej Sloup (3:5)
20:40 Štíři velmi dobře blokují střely Klatovských hráčů.
20:01 Úvodní buly 2.třetiny vyhráli Štíři.
20:00 Střely v 1. části: 11:12
15:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #23 Matyáš Cuřín, asistoval #65 Khac Nhat Trinh (3:4)
14:22 Vyloučen hráč #2 Jakub Holý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:09 Klatovy jsou více na míčku.
12:48 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #4 Ondřej Sloup, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (2:4)
12:27 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #7 Jan Hais, asistoval #30 David Jánský (2:3)
09:34 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller z trestného střílení (2:2)
09:34 Skore se srovnalo a je to 2:2.
06:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #24 Ondřej Havelka (2:1)
06:06 Štíři využili svojí první přesilovku v tomto utkání.
05:51 Vyloučen hráč #30 David Jánský družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
05:20 Oba dva týmy se dostávají do slibných šancí.
02:49 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #29 Tomáš Joachimsthaler, asistoval #18 Adam Denisov (1:1)
00:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #3 Samuel Starčevský, asistoval #65 Khac Nhat Trinh (1:0)
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrály Klatovy.