5:7
    Filip KOPŘIVA
    (Danyi)

TJ Centropen Dačice - Florbal Jindřichův Hradec 5:7
branky: 39. Jan Morávek, 39. Pavel Gellner, 44. Jiří Šustr, 52. Radovan Kubek, 56. Pavel Gellner - 19. Jan Šimic, 22. Jakub Tejnor, 26. Jan Cihlář, 37. Jan Šimic, 46. Kryštof Ille, 52. Jan Šimic, 58. Filip Kopřiva; rozhodčí: Jan Barimov - Filip Novák; vyloučení: 4:2; využití: 0:3; diváků: 72; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 21 - Jakub Rytíř 13; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:3
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Dnes výborně odmakané utkání a důležité tři body do tabulky. Škoda jen některých neproměněných šancí a chyb, které zdramatizovali zbytečně závěr utkání. Děkuji soupeři.
60:00 Komentář domácích Kubeš Radek (Trenér): Gratuluji soupeři k výhře a děkuji divákům za super atmosféru v průběhu celého zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:10
59:52 S návratem Illeho na hřiště přestřeluje Přikryl branku.
58:30 Domácí v šesti bez gólmana.
57:59 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:7
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #77 Daniel Danyi (5:7)
57:52 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:52 Timeout TJ Centropen Dačice
56:52 Vyloučen hráč #82 Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
56:52 Vyloučen hráč #71 Lukáš Vacuška družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování
56:51 Odložené vyloučení domácího obránce, výhoda Hradce přerušena až po druhém zisku domácích, což teď vehementně reklamují oba Kubekovi.
56:32 Danyi trestuhodně minul úplně volnou bránu.
55:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #82 Tomáš Kubek (5:6)
54:51 Střela z půlky od Tomáše Kubeka propadla po šikovném zásahu Gellnera až do branky.
54:50 Dačická tutovka. Sedlák našel nezištným pasem Přikryla, ten trefil jen přesouvajícího se brankáře Hradce.
53:56 Hovorka se elegantně uvolnil mezi dvěma protihráči, s jeho střelou si však poradil Ferdan.
53:15 Illeho ambiciózní myšlenka, když vystřelil golfem z půlky. Míček ale jen pleskl o zadní mantinel, Ferdan tak nemusel zasahovat.
52:42 Šimice do dalšího zakončení nepustil Bartoň.
51:45 Hovorka vyzkoušel Ferdana, ten vyráží jeho pokus ramenem.
51:23 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #21 Jiří Šustr (4:6)
51:01 Radovan Kubek výborně napadl rozehrávku hostí, vybojoval míček a bekhendem elegantně přehodil vyjíždějícího gólmana.
51:00 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (4:5)
49:30 Další skvělý zákrok Ferdana, tentkrát proti samostatnému úniku hradeckého útočníka.
47:48 Fantastický zákrok Ferdana po přesunu.
46:56 Ille po přidržení od půl metru nižšího Gellnera předvedl i trošku ze svého hereckého umu. Nyní se vzteká a stěžuje si u rozhodčích, že jeho snahu moc neocenili. Není mu to však nic platné.
45:10 Bohužel se prosazuje i Hradec. Věřme, že se jedná pouze o drobnou komplikaci v započatém obratu ve skóre.
45:09 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #9 Jan Šimic (3:5)
45:06 Vynikající obranný zákrok Budíčka.
43:47 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:4
Vlastní branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Jiří Šustr (3:4)
42:50 Výborný tlak do brány od první domácí formace v čele se Šlápotou, kterému Šustr zabránil ve skórování ke své smůle pouze tak, že mu odkopl míček přímo do odkryté klece.
42:49 Sedlák schoval svoji střelu za obránce, bohužel ale minul bránu.
41:31 Část diváků odjela na ples, Ti nejaktivnější ale zůstávají na svch místech a ženou svůj tým za vyrovnáním.
40:53 S míčkem na holi začínají třetí třetinu hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
40:00 O přestávkový program se stará malá naděje dačické gymnastiky, Eliška Slabá, a jde jí to náramně.
39:57 Nikdo by asi nyní nechtěl být v kůži Radovana Kubeka, který se svíjí před brankou hostů po zásahu míčkem ... vy víte kam. Nejvíce asi zatrnulo hlavní pořadatelce Monče, která měla na večer v plánu velké věci.
39:45 Dačice jsou na koni, diváci se probrali, v hale je veseleji... každopádně je třeba vydržet.
38:24 Jakoby se první lajna nechtěla nechat zahanbit svými parťáky, prosazuje se Pavel Gellner.
38:23 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #3 Filip Šlápota (2:4)
38:05 Góooool. Konečně... Bartoň na středu našel Morávka a ted mířil nejlépe, jak mohl.
38:04 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Jan Morávek, asistoval #93 Vojtěch Bartoň (1:4)
37:35 Další hradecký pokus vykopává Ferdan.
36:53 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic bez asistence (0:4)
34:44 Ferdan si počíhal na centr z hradeckého volného úderu a sebral míček jak malinu.
34:10 Domácí začátek této třetiny znatelně poznamenal, ztratili glanc, radost a nejsou tak nebezpeční.
33:10 Emoce na hřišti lehce pohasly, stejně tak hlasivky diváků... Doufejme, že jde jen o klid před pomyslnou bouří, kterou se dačičtí chystají přdvést.
32:43 Ferdan teď dobře zasáhl proti střele i dorážce hradeckých.
31:02 Hovorková srážka s domácím obráncem vypadala nebezpečně. Naštěstí k žádnému zranění nevedla. Domácí sportovně vrací balón a pokračuje se ve hře.
30:44 Šimic teď mírně doplatil na svoji tvrdou hru a po nárazu do mantinelu se těžko zvedá.
30:09 Kombinace Sedláka s Morávkem končí střelou druhého jmenovaného do zadního mantinelu.
28:59 Domácí se místy příliš soustředí na výroky sudích, což je škoda.
25:54 Hosté využili krátkou přesilovku, tohle není dobrý začátek třetiny.
25:53 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #14 Jakub Tejnor (0:3)
24:05 Vyloučen hráč #33 Filip Přikryl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou
23:43 Vyloučen hráč #14 Jakub Tejnor družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:51 Dačická obrana zapomněla na Tejnora, který si počkal na nahozený míček a sám před Ferdanem si poradil.
21:50 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #3 Kryštof Ille (0:2)
20:45 O první střelecký pokus druhé periody se postaral Tomáš Kubek, ale branku minul.
20:00 Střely v 1. části: 4:8
19:05 Dačice se hrnou za odpovědí, probouzí se i domácí kotel. Tohle derby bude bavit.
18:20 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (0:1)
18:08 Hra má neustále velmi vysoké tempo.
16:01 Hosté se teď několikrát dostali k zakončení, nic významného z toho ale nebylo.
15:36 Proti střele z osy zasahuje Ferdan maskou.
15:00 Již několikátý výborný blok domácích, tentokrát v podání Kubeka.
14:10 Dvě nepřehledné situace před Ferdanem, ten si ale v obou případech poradil.
13:28 Kubek byl v dobré pozici tísněn a netrefil ideálně.
12:57 Hosté od prvních minut tvrdí muziku.
10:57 Dačice se nesmí nechat unést, dvakrát teď zažehnal nebezpečí Ferdan.
10:21 V další šanci Budíček, opět tyč. Domácí by si za svoji aktivitu zasloužili vedoucí branku.
09:12 Do dobré šance se dostal Šlápota, hostující brankář měl velké štěstí, že se od něj míček odrazil jen těsně vedle branky.
05:20 Radovan Kubek po nahrrávce Gellnera trefuje tyč.