7:6
    Jan VÖLFL
    (Forst)

FBC Spartak Kaplice - TJ Centropen Dačice 7:6p
branky: 26. Tomáš Dvořák, 29. Petr Bláha, 33. František Dvořák, 39. Adam Komárek, 50. Jan Völfl, 59. Michal Forst, 61. Jan Völfl - 7. Tomáš Konečný, 10. Tomáš Konečný, 24. Radovan Kubek, 52. Pavel Gellner, 58. Wilhelm Vrba, 60. Vojtěch Bartoň; rozhodčí: Ondřej Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Dominik Štěpánek 38 - Tomáš Ferdan 41; po třetinách: 0:2, 4:1, 2:3, 1:0
65:00 Komentář domácích: Vybojované vítězství za dva body na závěr základní části proti soupeři, který velmi odpovědně bránil a trestal naše chyby v obraně, zejména ve včasném přistupování k hráčům soupeře. Již poněkolikáté jsme inaksovali v závěru třetiny, kdy se nám nedaří dostat se na míček a udržet jej. S tím musíme do budoucna něco udělat. Velkou kaňkou na utkání je Kájovo vážné zranění a všichni mu přejeme rychlé uzdravení. Děkujeme soupeři za bojovné a vyrovnané utkání a divákům za podporu.
65:00 Komentář hostů Kubeš Radek (Trenér): Bojovný výkon v poloviční sestavě. Děkuji soupeři za utkání.
79:18 Fíla posílá narozeninový pozdrav do Vlastkovce
60:39 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #47 Michal Forst (7:6)
60:00 Střely ve 3. části: 15:20
59:51 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #93 Vojtěch Bartoň, asistoval #20 Radovan Kubek (6:6)
58:20 Timeout FBC Spartak Kaplice
58:20 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #34 Filip Šedivý (6:5)
57:39 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #16 Wilhelm Vrba, asistoval #34 Pavel Gellner (5:5)
55:53 Timeout TJ Centropen Dačice
51:40 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #16 Wilhelm Vrba (5:4)
49:45 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #60 Pavel Wunsch (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 16:13
38:09 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #85 Adam Komárek, asistoval #69 Tomáš Dvořák (4:3)
32:09 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #72 František Dvořák, asistoval #17 Petr Bláha (3:3)
28:49 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #17 Petr Bláha, asistoval #4 Jan Völfl (2:3)
25:07 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #69 Tomáš Dvořák, asistoval #85 Adam Komárek (1:3)
23:34 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #34 Pavel Gellner (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 17:11
09:46 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #98 Tomáš Konečný, asistoval #34 Pavel Gellner (0:2)
08:49 Vyloučen hráč #21 Jan Sedláček družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
06:12 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #98 Tomáš Konečný, asistoval #18 Radek Kubeš (0:1)
03:11 Vyloučen hráč #98 Tomáš Konečný družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání