10:7
    Tomáš MAREŠ
    (Řezanka)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - Fbc Strakonice 10:7
branky: 4. Ondřej Budek, 6. Daniel Nicklas, 15. Daniel Nicklas, 24. Jan Šobotník, 27. Jiří Kratina, 37. Jan Pojar, 37. Jiří Lukasch, 55. Jiří Kňourek, 57. Vojtěch Beneš, 58. Michal Strnad - 5. Martin Mrkvička, 21. Vojtěch Houska, 21. Matěj Čajan, 23. Tomáš Mareš, 43. Lukáš Pluskal, 54. Tomáš Mareš, 60. Tomáš Mareš; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 3:5 + Vojtěch Houska OS; využití: 1:2; diváků: 135; zásahy brankářů: Filip Šrámek 22 - Jaroslav Velek 30; po třetinách: 3:1, 4:3, 3:3
60:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): Dnešní zápas musel být pro diváka velmi atraktivní!! Jsem rád, že i zápas, který již v tabulce nic nezměnil, jsme odmakali až do konce a zahrál si celý kádr!! Musím pochválit naše juniorský špílery, který odehráli super zápas! Třešničkou na dortu byla rozhodující branka Jířího Kňourka, který se zlepšuje každým dnem a určitě bude postrach všech nadcházejících soupeřů! Poslední díky, a to největší, patří celé naší gorilí rodině, která nás podporuje celou sezonu! Nyní nas ale čeká to nejtěžší a věřím, že ne 6., ale i 7. hráče nám vytvoří právě gorilí fanoušci! JE-DE-ME!
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí): Dneska povedené utkání od obou týmů, první třetinu byl lepší soupeř, pak jsme kontrolu na balonku zlepšili a troufám si říct, že jsme byli další třetinu a půl lepším týmem, jen jsme nevyužili svoje šance a soupeř trestal každé naše zaváhání. Fanoušci taky super, chválím, dokonce jsme dneska dostali i šatnu. kde každý měl svůj boxík a zámeček k tomu, jen ti fitnesáčci nám tam trošku překáželi, takže pokyny až v hale, kde banda super podporujících kluků využívala svůj megafon, což nám umožnilo pochopit všechno, co jsem po klukách chtěl. Když už vyhlašujeme hráče utkání, tak by bylo super tomu klukovi alespoň dát banán nebo něco za odměnu. nKaždopádně přeju klukům z Plzně postup, jsou vidět, hrajou dobře, tak proč se neposunout o level výš. Dneska to byl prostě zápas hodnej národky, tak doufám, že se tam za rok potkáme. Díky za utkání a hodně štěstí.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:39 GÓL Fbc Strakonice! 10:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #88 Karel Řezanka (10:7)
58:27 Zápas vrcholí, ale o vítězi asi je rozhodnuto.
58:26 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
57:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 10:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #99 Michal Strnad z trestného střílení (10:6)
57:31 Po time outu jsou Strakonice v tlaku, Šrámek odolává.
56:57 Timeout Fbc Strakonice
56:45 Akce téměř na jeden dotek, až takhle je florbal jednoduchý.
56:40 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #48 Jiří Veselý (9:6)
55:01 Lukáš Fischer se mohl také zapsat mezi střelce zápasu. Jeho forhendová střela minula branku jen o kousek.
54:02 Skvěle! Důraz mladého juniora se vyplatil, sledoval míček až do konce a nacpal ho Velkovi do sítě.
54:01 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #89 Jiří Kňourek bez asistence (8:6)
53:34 GÓL Fbc Strakonice! 7:6
53:14 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
51:09 Další střela na strakonickou branku, tentokrát měl chuť skórovat Dan Nicklas.
50:52 Ondra Hlinovský minul odkrytou branku.
45:03 Výborný průnik Vojty Beneše, zakončení už bylo těžké.
43:05 Daniel Nicklas se probíjel ke střele. Velekovu branku minul.
42:40 GÓL Fbc Strakonice! 7:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #14 Jan Staněk (7:5)
41:05 Hosté začali přesilovkou, to jim opět dodalo energii do zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 15:12
38:57 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
37:20 Tomáš Pour nádherně ze vzduchu trefuje přihrávku Matěje Suráka, ale za Velkem zazvonila horní tyčka.
36:45 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #7 Jiří Lukasch, asistoval #99 Michal Strnad (7:4)
36:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #18 Jan Pojar, asistoval #39 Jonáš Janata (6:4)
33:03 Pár ožehavých situací museli řešit během přesilovky Strakonice, ale opět se nepovedlo domácím překonat Velka.
30:44 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice - osobní trest
30:44 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování
27:15 Gorily si vzaly vedení nazpátek, ale stálo je to trochu úsilí. A to Ondra Hlinovský mohl ještě teď navýšit skóre.
26:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #3 Jiří Kratina, asistoval #39 Jonáš Janata (5:4)
25:57 Další přesilovka domácích zůstává nevyužitá, Gorily měly šancí hodně. Bohužel, Velek byl hodně proti.
24:00 Vyloučen hráč #14 Jan Staněk družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
23:38 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #39 Jonáš Janata (4:4)
22:30 Rychlý obrat ve skóre je na světě. Strakonicím se povedl vstup do třetiny skvěle.
22:29 GÓL Fbc Strakonice! 3:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (3:4)
21:17 Vyloučen hráč #75 Lukáš Čech družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
20:55 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #81 Matěj Čajan, asistoval #38 Adam Přib (3:3)
20:43 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:7
15:37 A další šance v přesilovce pro Gorily. Míček už se několikrát ocitl nebezpečně před Velkem.
14:43 Vyloučen hráč #66 Adam Štěpánek družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra bez florbalky
14:36 Přesilovka je silná zbraň a opět Gorily potvrdily, že si umí nahrát.
14:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #99 Michal Strnad (3:1)
13:29 Vyloučen hráč #88 Karel Řezanka družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
12:34 Velek si poradil se střelou Lukáše Čecha. Na druhé straně Filip Šrámek pohlídal dlouhou přihrávku.
11:06 Lukáš Fischer odmítl dát gól! Mohl uklízet do odkryté brány, branku trefil jen z boku.
10:20 Chvilka klidu na hřišti, rozehrávka domácích je pomalá a čitelná. Strakonice se dobře vracejí.
07:38 Strakonice dobře brání, na Velka střílel Jonáš Janata.
06:49 Živo bylo v gorilí přesilovce! Potom, co utekl Mrkvička a překonal Šrámka, se prosadili Dan Nicklas s Ondrou Budkem.
05:25 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #11 Ondřej Budek (2:1)
04:24 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #89 Jaroslav Velek (1:1)
04:01 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
03:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #20 Tomáš Pour (1:0)
02:53 Filip Šrámek poprvé mezi dospělými a také už si zapsal úspěšný zásah.
01:01 Gorily jsou na míčku od prvních okamžiků a Velek si připisuje první zákroky.