• 34 33:47
    8:4
    ()

1. SC BOHUMÍN 98 - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 8:4
branky: 5. Matěj Labda, 13. Richard Kaňok, 13. Vojtěch Stuš, 27. Matěj Labda, 28. Matěj Labda, 32. Matěj Labda, 32. Martin Nitsche, 34. Vojtěch Stuš - 4. Radek Juřica, 11. Filip Staněk, 23. Filip Staněk, 31. Tomáš Pek; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Kubík ? - Marek Kubala ?, Adam Jurasz ?; po třetinách: 1:2, 2:1, 5:1
36:00 Střely ve 3. části: 6:5
36:00 Orlová dnes své první utkání bohužel prohrává. Uvidíme se s vámi u dalšího utkání.
33:47 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 8:4
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #68 Vojtěch Stuš bez asistence (8:4)
32:34 Vyloučen hráč #96 Matěj Labda družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za sekání
32:08 Bohumín odskakuje Orlové o tři branky.
31:47 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 7:4
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #26 Martin Nitsche bez asistence (7:4)
31:43 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 6:4
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #96 Matěj Labda, asistoval #68 Vojtěch Stuš (6:4)
30:22 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 5:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #7 Tomáš Pek, asistoval #74 Alexandr Hošek (5:4)
30:22 Pekinho snižuje v přesilovce nádhernou střelou na zadní tyčku na 5:4. Sedm minut do konce utkání uvidíme zda orlová dokáže aspoň vyrovnat.
28:49 Střídání brankáře. Nový brankář #60 Adam Jurasz družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
28:49 Vyloučen hráč #77 Jakub Egyed družstva 1. SC BOHUMÍN 98 na 2 minuty za sekání
27:11 Bohumín odskakuje Orlové o dva góly.
27:05 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 5:3
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #96 Matěj Labda, asistoval #26 Martin Nitsche (5:3)
26:02 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 4:3
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #96 Matěj Labda bez asistence (4:3)
25:48 Teď jsem si připsal brankářský zákrok i na stolku.
24:01 Buly poslední třetiny vyhrává Bohumín.
24:00 Začíná poslední třetina tohoto utkání.
24:00 Střely ve 2. části: 4:6
22:55 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #44 Filip Staněk bez asistence (3:3)
22:55 Staněk opět nedal gólmanovi bohumína žádnou šanci a vyrovnává utkání na 3:3.
21:49 Vidíme dnes první přesilovou hru pro Bohumín, uvidíme jak funguje oslabení Orlové.
20:49 Vyloučen hráč #13 Tomáš Kolísek družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání
16:34 Nemám co moc psát je to nahoru dolů a trošku nuda. Teď naletěl utočník Bohumína do gólmana orlové, ale ten přežil takže všechno dobrý.
12:35 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 3:2
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #68 Vojtěch Stuš, asistoval #26 Martin Nitsche (3:2)
12:33 Během 30 sekund otačí bohumín stav utkání na 3:2. Uvidíme jak se s tím Orlová popere.
12:09 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 2:2
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #28 Richard Kaňok, asistoval #77 Jakub Egyed (2:2)
12:00 Střely v 1. části: 6:5
10:11 Němec zpoza brány našel Staňka který chladnokrevně zakončuje a zvyšuje skóre utkání na 1:2.
10:09 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #44 Filip Staněk, asistoval #28 Marek Němec (1:2)
09:10 Trenerský štáb Orlové křičí na své svěřence pohyb pohyb, taky bych v osm ráno neběhal.
06:47 Orlová skvěle zahrála rozehrávku z rohu ale střela bohužel mířila do obránce. Třeba příště.
05:47 Bohumín teď ve velké šanci ale útočník přestřeluje bránu tak o tři metry.
04:26 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 1:1
04:26 Bohumín vyrovnává skóre dnešního zápasu. Stav utkání 1:1.
03:35 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #22 Radek Juřica bez asistence (0:1)
03:35 Juřica překvapil střelou zpoza půlky gólmana Bohumína a Orlová vede v tomto utkání 0:1.
03:11 Gólman Orlové teď podřzel svůj tým skvělou sérií zákroku.
02:29 Staněk zkusil vystřelit z pravé strany ale trefuje hokejku obránce.
02:01 Skvělý zákrok gólmana Orlové.
01:41 Hošek zkusil natáhnout z půlky ale těsně minul Bohumínskou bránu.
00:55 Na hřišti už druhá formace Orlové která se okamžitě dostala do střely ale golman Bohumína uspěsnější.
00:06 První střela Orlová končí blokem obránce Bohumína.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhravá Orlová.
00:00 Krasné dobré ráno přejeme z Orlovského gymnázia kde se dnes odehraje utkání mezi ,,Domácí,, Orlovou a Bohumínem.