• 36 35:57
    5:6
    ()

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:6
branky: 9. Tomáš Kolísek, 16. Marek Němec, 22. Marek Němec, 28. Filip Staněk, 36. Filip Staněk - 5. Jan Kroutil, 5. Jiří Němec, 17. Dalibor Hruška, 18. Jan Kroutil, 22. Dalibor Hruška, 26. Tomáš Pek; rozhodčí: Matěj Mihalečko - Václav Otisk; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Jurasz ? - Jan Matýsek ?; po třetinách: 1:2, 2:3, 2:1
36:00 Orlová dnes prohrává i své druhé domácí utkání a dnešek je tedy za 0 bodů. Děkujeme všem divákům kteří dnes přišli podpořit. Dovolte mi vás také pozvat na zítřejší domácí utkání mužského B týmu který take hraje tady na Gymnáziu a to v 8:00 a v 11:30.
35:57 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 5:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #44 Filip Staněk bez asistence (5:6)
33:15 Orlová celoplošně tlačí na Opavu, uvidíme zda z toho bude gól.
28:34 Opava hraje svou druhou přesilovou hru v tomto zápase.
28:20 Vyloučen hráč #66 Tomáš Kupczak družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za držení
27:23 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 4:6
27:23 NEUVĚŘITELNÝ GÓL Filipa Staňka který vyběhl zpoza brány hostů a nádherným zorem posílá míček za záda brankáře hostů, škoda že tady nejsou kamery. Klobouček.
25:40 Nešťastný odraz od ruky Peka a Opava tím pádem odskakuje o tři góly.
25:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:6
Vlastní branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #7 Tomáš Pek (3:6)
24:29 Útočník Opavy zůstal na středu úplně sám vystřelil ale brankář domacích nádherným zákrokem podržel svůj tým
24:01 Začíná nám poslední třetina dnešního utkání a úvodní buly vyhrává Opava.
24:00 O pauze bych si chtěl trošku postěžovat že mi je na stolku zima. Bečis ale slíbil že koupí přímotop, tak uvidíme kdy.
21:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška, asistoval #78 Dominik Flasar (3:5)
21:47 Hruška vymetl pavučiny v pravém rohu branky domacích a Opava opět v dvou brankovém vedení.
21:24 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 3:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #28 Marek Němec, asistoval #99 Tomáš Scholz (3:4)
21:24 Němec opět ukazuje své kvality a snižuje utkání na 3:4 dvě minuty před koncem druhé třetiny.
17:36 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #13 Jan Kroutil, asistoval #35 Ondřej Havrila (2:4)
17:36 Kroutil vystřelil příklepem na branku domácích a míček brankářovi propadl mezi nohama. Opava opět vede o dva góly.
16:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:3
16:49 Orlová tahala minutu za delší konec ale hosté trestají drobnou chybu v postavení. Stav utkání 2:3.
15:42 A MÁME VYROVNÁNO! Němec skvěle prostřelil brankáře hostů, ukázkový teploměr.
15:40 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 2:2
15:19 Křístek z půlky natáhl ke střele ale bohužel o par cm vedle.
14:00 Hošek si popletl sport a odkopavá míček za mantinel. #CR7
12:57 Hošek vyzkoušel pozornost brankáře hostů ten ale střelu v klidu chytá.
12:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Opavu.
08:42 Brankář Orlové vytahuje střelu maskou, skvělý zákrok.
08:12 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #13 Tomáš Kolísek, asistoval #28 Marek Němec (1:2)
07:42 Dalekonosná střela Křistka kterou brankář hostů vyráží.
05:09 Hošek zkusil natáhnout ze středu brankář hostů měl co dělat aby střelu chytil.
04:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #67 Dalibor Hruška (0:2)
04:52 Opava využila svou přesilovku po faulu Peka, a hned poté přidala další gól. Stav utkaní 0:2
04:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #13 Jan Kroutil, asistoval #20 Vladimír Psota (0:1)
04:34 Vyloučen hráč #7 Tomáš Pek družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:00 Oba týmy teď hrají opatrný florbal takže nevidíme nějáké velké šance.
02:07 Brankář Orlové skvěle vyraží střelu hostů pryč od brány.
01:34 První střelecký domácích úspěšně zablokován obráncem hostů.
01:12 Pek skvěle zablokoval střelu hostů.
00:12 První střela Opavy zamířila tři metry nad bránu domácích.
00:01 Uvodní buly dnešního utkání vyhrává Opava.
00:01 Zdravím vás z komentátorského stanoviště u dnešního druhého utkaní domací Orlové tentokrát proti Opavě. Utkaní bude za malý moment začínat.