• 35 34:19
    3:13
    (Němec)

Salibandy Club Ostrava - S.K. P.E.M.A. OPAVA 3:13
branky: 12. Tobiáš Bolek, 18. Pavel Němec, 24. Pavel Němec - 3. Jiří Němec, 5. Šimon Kubala, 6. Marek Demel, 7. Ondřej Havrila, 17. Jan Jarma, 19. Jan Jarma, 26. Jiří Němec, 28. Vladimír Psota, 32. Sebastian Anděl, 33. Dalibor Hruška, 34. Jan Jarma, 34. Jiří Němec, 35. Šimon Kubala; rozhodčí: Matěj Mihalečko - Miroslav Chovanec; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Slíva ? - Dominik Holub ?; po třetinách: 1:4, 2:2, 0:7
34:19 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #15 Šimon Kubala, asistoval #8 Jiří Němec (3:13)
33:35 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec bez asistence (3:12)
33:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #25 Jan Jarma, asistoval #75 Marek Demel (3:11)
32:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška bez asistence (3:10)
31:03 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:9
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #77 Sebastian Anděl, asistoval #8 Jiří Němec (3:9)
27:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #20 Vladimír Psota, asistoval #25 Jan Jarma (3:8)
25:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #77 Sebastian Anděl (3:7)
23:07 GÓL Salibandy Club Ostrava! 3:6
Branku družstva Salibandy Club Ostrava vstřelil #15 Pavel Němec bez asistence (3:6)
20:08 Vyloučen hráč #15 Pavel Němec družstva Salibandy Club Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:50 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #25 Jan Jarma, asistoval #20 Vladimír Psota (2:6)
17:57 GÓL Salibandy Club Ostrava! 2:5
Branku družstva Salibandy Club Ostrava vstřelil #15 Pavel Němec, asistoval #7 Dominik Vzorek (2:5)
17:50 Vyloučen hráč #56 Adam Horák družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
16:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #25 Jan Jarma, asistoval #35 Ondřej Havrila (1:5)
11:02 GÓL Salibandy Club Ostrava! 1:4
Branku družstva Salibandy Club Ostrava vstřelil #8 Tobiáš Bolek, asistoval #15 Pavel Němec (1:4)
07:04 Opava své oslabení zvládla skvěle! Soupeře nepustila do větší šance a navíc skórovala! Poté následovaly 3 rychlé góly a máme tu aktuální stav 4:0.
06:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #35 Ondřej Havrila, asistoval #13 Jan Kroutil (0:4)
05:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #75 Marek Demel, asistoval #20 Vladimír Psota (0:3)
04:18 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:2
02:27 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec bez asistence (0:1)
01:38 Vyloučen hráč #5 Martin Kovář družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání