6:1
    Tomáš BOLEK
    (Vaněk)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Salibandy Club Ostrava 6:1
branky: 2. Jan Dubový, 4. Sebastian Anděl, 14. Jan Dubový, 15. Martin Kovář, 17. Jiří Němec, 20. Sebastian Anděl - 34. Tomáš Bolek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Matýsek ? - Dominik Hakke ?, Jakub Tobola ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 0:1
33:23 GÓL Salibandy Club Ostrava! 6:1
Branku družstva Salibandy Club Ostrava vstřelil #5 Tomáš Bolek, asistoval #9 František Vaněk (6:1)
21:01 Vyloučen hráč #5 Martin Kovář družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:42 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #77 Sebastian Anděl, asistoval #75 Marek Demel (6:0)
19:42 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jakub Tobola družstva Salibandy Club Ostrava
16:06 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #15 Šimon Kubala (5:0)
14:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #5 Martin Kovář, asistoval #8 Jiří Němec (4:0)
13:47 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jan Dubový, asistoval #13 Jan Kroutil (3:0)
09:22 Vyloučen hráč #14 Vítězslav Sýkora družstva Salibandy Club Ostrava na 2 minuty za sekání
06:03 Vyloučen hráč #8 Jiří Němec družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za blokování florbalky
05:34 Vyloučen hráč #75 Marek Demel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
03:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #77 Sebastian Anděl, asistoval #8 Jiří Němec (2:0)
01:40 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0