6:3
    Julie ELSNEROVÁ
    (Dvorský)

FBC Hranice - SK K2 Prostějov Yetti 7:3
branky: 2. Jan Klučka, 17. Filip Kývala, 18. Jan Klučka, 20. Lukáš Zámrský, 25. Filip Kývala, 29. Lukáš Kašický, 32. Daniel Hostýnek - 2. Prokop Zbránek, 28. Jan Černý, 32. Julie Elsnerová; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Aleš Vícha ? - Filip Kutý ?; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:2
31:29 GÓL FBC Hranice! 7:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #21 Daniel Hostýnek, asistoval #58 Kryštof Cimala (7:3)
31:10 GÓL SK K2 Prostějov Yetti! 6:3
Branku družstva SK K2 Prostějov Yetti vstřelil #8 Julie Elsnerová, asistoval #57 Lukáš Dvorský (6:3)
28:33 GÓL FBC Hranice! 6:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #34 Lukáš Kašický, asistoval #28 Jiří Mlčák (6:2)
27:11 GÓL SK K2 Prostějov Yetti! 5:2
Branku družstva SK K2 Prostějov Yetti vstřelil #25 Jan Černý, asistoval #57 Lukáš Dvorský (5:2)
24:34 GÓL FBC Hranice! 5:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Filip Kývala, asistoval #28 Jiří Mlčák (5:1)
24:00 Druhá část byla neméně napínavá než ta první.
22:25 Vyloučen hráč #28 Jiří Mlčák družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
19:01 GÓL FBC Hranice! 4:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #87 Lukáš Zámrský, asistoval #28 Jiří Mlčák (4:1)
17:36 GÓL FBC Hranice! 3:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #11 Jan Klučka, asistoval #58 Kryštof Cimala (3:1)
16:24 GÓL FBC Hranice! 2:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Filip Kývala, asistoval #21 Daniel Hostýnek (2:1)
15:11 Vyloučen hráč #2 Oskar Blažek družstva SK K2 Prostějov Yetti na 2 minuty za špatné střídání
14:24 Hranice dali branku, kterou ale rozhodčí neuznal, kvůli faulu.
12:40 Kapitánka Prostějova nebyla daleko ke vstřelení branky.
12:00 Sledujeme utkání, které nám nabízí množství šancí, ale branky ne a ne padnout
07:59 Prostějov zkouší, ale ne a ne to tam padnout.
06:02 Dáme góla ve čtyřech.
04:56 Vyloučen hráč #6 Matyáš Pustějovský družstva SK K2 Prostějov Yetti na 2 minuty za sekání
01:36 GÓL SK K2 Prostějov Yetti! 1:1
Branku družstva SK K2 Prostějov Yetti vstřelil #15 Prokop Zbránek bez asistence (1:1)
01:36 Proky dává gól hned po buly.
01:19 GÓL FBC Hranice! 1:0
00:20 První šanci měl Jan Černý