(Mazur)
  • 34 33:57
    Karviná

PASKOV SAURIANS - 1. FBC Karviná 2:2
branky: 9. Tomáš Frydrych, 21. Lukáš Frydryšek - 7. Šimon Basta, 34. Matěj Matykiewicz; rozhodčí: Tomáš Vlček - Dominik Studník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Moroň ? - Jakub Kovács ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:1
35:30 Hráči natahují ke střelám, ale ty jdou buď vedle nebo ani nedoputují k bráně soupeře.
34:15 Paskov drží balonek, ale Karviná presuje. Hra je velmi vyrovnaná.
34:00 A je vyrovnáno. Poslední dvě minuty budou velmi aktivní.
33:57 Timeout 1. FBC Karviná
33:57 GÓL 1. FBC Karviná! 2:2
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #73 Matěj Matykiewicz, asistoval #23 Michal Mazur (2:2)
29:00 Kapitán hostů tvrdou střelou ohrozil branku Paskova a zvoní tyč!
28:00 Za první 4 minuty třetí části se nic zajímavého nestalo.
23:40 Střelu kapitána hostů likviduje parádním zákrokem golman domácích.
23:00 Paskov výborně brání.
22:34 Karviná zahajuje přesilovou hru. Pouze si nahrává a branku neohrozila.
22:33 Vyloučen hráč #74 Dominik Janča družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za opakované přestupky
21:40 Domácí Nytra výborně zastavil útok Karviné.
20:10 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Lukáš Frydryšek, asistoval #86 Dominik Tománek (2:1)
20:10 Frydryšek střelou tahem překonává golmana Karviné a posílá Paskov do vedení.
17:30 Paskov založil pěkný útok, ale branka z toho není. Zkouší to tedy znovu. Hráči si dávají záležet.
15:24 Volný úder Paskova. Střela po zemi bylo pro golmana hostů lehkým zákrokem.
14:30 Karviná má obrovský tlak. Paskov hasí zmatek před vlastní bránou.
13:20 Calabro míchal s balonkem, ale nakonec trefil golmana pouze do břicha.
13:19 Trestné střílení družstva 1. FBC Karviná neproměnil #24 Dorian Calabro.
13:19 Faul před bránou domácích. Trestné střílení Karviné provede hráč č. 24.
11:45 Probíhající boj o balónek ve středním pásmu ukončuje první část.
08:21 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Tomáš Frydrych, asistoval #74 Dominik Janča (1:1)
08:21 Karviná udělala obrovskou chybu v obraně a Paskov proměnil přečíslení dva na nula. Pěkná kombinace Frydrycha a Janči.
07:39 Paskov hraje velmi chytře, ale zatím to nestačí na energickou hru Karviné.
06:07 Basta tvrdou střelou překonal domácího golmana a otevírá skóre dnešního zápasu. Fanoušci si hlasitě vyžadují "ještě jeden."
06:06 GÓL 1. FBC Karviná! 0:1
Branku družstva 1. FBC Karviná vstřelil #18 Šimon Basta bez asistence (0:1)
04:45 Další rozehraný volný úder hostů nepřinesl branku. Na první gól si musíme počkat.
04:00 Neúnavná fanouškovská podpora týmu Karviná asi připraví pořadatele o sluch.
03:00 Střelecký pokus kapitáná hostů zblokovala domácí obrana. Karviná má úder z rohu.
02:00 Paskov se pokusil o útok, ale nic z toho nebylo. Domácí fanoušci se přidávají v hlasitém fandění.
01:00 Hráči hostů kombinují s balónkem na hokejkách.
00:01 Úvodní buly pro hosty za hlasité podpory Karvinských fanoušků.