24:0
    Martin GLAUDER
    (Wehowsky)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL 24:0
branky: 2. Marek Demel, 2. Dalibor Hruška, 3. Vladimír Psota, 6. Vladimír Psota, 6. Jan Jarma, 8. Marek Demel, 10. Matěj Gilík, 10. Daniel Wehowsky, 15. Adam Liška, 17. Jan Jarma, 20. Vladimír Psota, 20. Marek Demel, 22. Vladimír Psota, 23. Dalibor Hruška, 24. Daniel Wehowsky, 26. Dalibor Hruška, 29. Matěj Gilík, 32. Dominik Flasar, 32. Jan Jarma, 33. Marek Demel, 33. Adam Liška, 35. Jan Jarma, 35. Dalibor Hruška, 36. Martin Glauder; rozhodčí: David Musial - Dominik Malohlava; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Demel ? - Martin Gybas ?; po třetinách: 8:0, 7:0, 9:0
35:19 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 24:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Martin Glauder, asistoval #71 Daniel Wehowsky (24:0)
34:41 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 23:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška bez asistence (23:0)
34:11 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 22:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #25 Jan Jarma, asistoval #75 Marek Demel (22:0)
33:30 4 rychlé góly a opava odskakuje už na rozdíl 21 gólů.
33:16 Flasar nám před stolkem usnul. Dobrou noc ;)
32:20 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 21:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #6 Adam Liška, asistoval #25 Jan Jarma (21:0)
32:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 20:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #75 Marek Demel, asistoval #10 Martin Glauder (20:0)
31:48 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 19:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #25 Jan Jarma, asistoval #6 Adam Liška (19:0)
31:35 Dominik Flasar se konečně prosadil! Děkujeme :D
31:33 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 18:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #78 Dominik Flasar, asistoval #10 Martin Glauder (18:0)
28:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 17:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Matěj Gilík bez asistence (17:0)
26:32 Vyloučen hráč #20 Jan Zlámal družstva FBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL na 2 minuty za špatné střídání
25:16 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 16:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška, asistoval #25 Jan Jarma (16:0)
23:59 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 15:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #71 Daniel Wehowsky, asistoval #10 Martin Glauder (15:0)
22:07 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 14:0
21:03 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 13:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #20 Vladimír Psota, asistoval #75 Marek Demel (13:0)
19:46 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 12:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #75 Marek Demel bez asistence (12:0)
19:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 11:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #20 Vladimír Psota bez asistence (11:0)
16:48 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 10:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #25 Jan Jarma, asistoval #33 Max Abrahamczik (10:0)
14:43 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 9:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #6 Adam Liška, asistoval #33 Max Abrahamczik (9:0)
13:20 Opava zatím celý zápas dominuje na balónku ale Orca se snaží napadat.
09:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #71 Daniel Wehowsky bez asistence (8:0)
09:08 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Matěj Gilík, asistoval #20 Vladimír Psota (7:0)
07:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #75 Marek Demel, asistoval #8 Matěj Gilík (6:0)
06:27 Vyloučen hráč #18 Jindřich Jedlička družstva FBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL na 2 minuty za sekání
05:45 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:0
05:11 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #20 Vladimír Psota, asistoval #71 Daniel Wehowsky (4:0)
03:20 Ani jsme se nerozkoukali a už tu máme 3 rychlé góly Opavy!
02:41 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
01:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška, asistoval #6 Adam Liška (2:0)
01:19 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
00:01 Vítáme všechny florbalové příznivce u sledování dnešního utkání mezi domácí Opavou a hostující Orcou Bruntál.