• 30 29:48
    2
    Eliška PUZOŇOVÁ

Torpedo Havířov - FBC Intevo Třinec B FM 0:3
branky: 4. Klára Portešová, 9. Klára Portešová, 14. Tereza Kantorková; rozhodčí: Petr Bezděčík - Filip Mocek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Lucie Waloszková -3 - Dagmar Šteglíková ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 0:0
29:48 Vyloučen hráč #8 Eliška Puzoňová družstva FBC Intevo Třinec B FM na 2 minuty za blokování florbalky
24:44 Hra je nyní tzv. "nahoru dolů" a tak jsme v první minutě mohli vidět už 2 střelecké pokusy na obou stranách.
23:59 Druhá třetina nám nabídla již zajímavější florbal, jelikož hra už není úplně jednostranná a Havířovské hráčky se dostávají i do střel.
20:30 Frýdek neustále ostřeluje Havířovskou branku, ale Waloszková stále úspěšně likviduje jednu střelu za druhou.
18:51 Havířov se teprve v půli druhé části dostal ke střele, konkrétně se pokusila frýdeckou svatyni ohrozit Skalíková, avšak střela se nedostala pouze k frýdecké obraně, kde ji zblokovala Blechová.
18:03 Kočárová posílá křižnou přihrávku před brankou, kterou bohužel ani jedna z hráček Frýdku nebyla schopna využít.
17:00 Frýdek přesilovku, i přes nátlak na branku Havířova, nevyužil.
15:23 Hned v prvních vteřinách přesilovky se dostal Frýdek ke střele, konkrétně branku ohrozila Blažková, kdy se střela dostala až k Waloszkové, která střelu likviduje a následně vyhazovala do úniku na opačné straně, který však Frýdecké hráčky úspěšně odbránily.
15:00 Vyloučen hráč #64 Karolína Matušinská družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za špatné střídání
13:35 GÓL FBC Intevo Třinec B FM! 0:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec B FM vstřelil #12 Tereza Kantorková, asistoval #27 Michaela Stankušová (0:3)
12:30 Portešová měla již v prvních 30 vteřinách druhé třetiny kompletovat hattrick. Waloszková však skvěle zabránila 3 gólovým šancím po sobě.
11:22 Na míčku je většinu času Frýdek, který se nikam nežene a kontroluje tak hru.
09:52 Branka Havířovu je neustále ostřelována, Waloszková však drží Havířov ve hře.
08:43 GÓL FBC Intevo Třinec B FM! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec B FM vstřelil #96 Klára Portešová, asistoval #55 Martina Koláčková (0:2)
06:22 Po krásné kombinaci bohužel Blažková míjí branku.
05:11 Frýdek je většinu hry na balónku a soupeřkám na hřišti nic nedovolí!
03:26 GÓL FBC Intevo Třinec B FM! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec B FM vstřelil #96 Klára Portešová, asistoval #16 Lucie Blažková (0:1)
03:26 Po krásné rozehrávce z obrany a nahrávce od Blažkové se Portešová prosazuje!
02:30 Po nepřesné rozehrávce Portešové se dostala k balónku na středu hřiště Benišová a Frýdeckou svatyni neohrozila, jelikož střela letěla mimo.