• 34 33:45
    2
    Lucie SEDLOŇOVÁ

FBC Intevo Třinec B FM - FBC Vikings Kopřivnice 1:0
branky: 32. Tereza Kantorková; rozhodčí: Vít Běčák - André Fedorčík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková ? - Gabriela Štěpánová ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:0
35:55 Balónek končí v rohu hřiště, kde jej drží Zelena.
35:30 Na útočnou polovinu se dostala i Kopřivnice, avšak obrana Frýdku je neprostupná!
35:12 Frýdek se nyní po nádherné kombinaci dostal ke střele, nicméně netrefuje bránu.
34:35 Frýdek zavřel na chvíli Kopřivnici, nicméně Urbanová se unáhlila a poslala střelu daleko za bránu soupeře.
33:45 Vyloučen hráč #2 Lucie Sedloňová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
33:45 Rozhodčí přerušují hru a Frýdek tak jde do přesilovky.
33:30 Portešová táhla míček po mantinelu, ale byla faulována a dostává výhodu, frýdek jde do 6.
33:22 Kopřivnice nyní špatně střídala a toho se snažily využít frýdecké hráčky, nicméně Kantorková netrefila skákající balonek před brankou.
31:40 GÓL FBC Intevo Třinec B FM! 1:0
Branku družstva FBC Intevo Třinec B FM vstřelil #12 Tereza Kantorková, asistoval #5 Viktorie Čmielová (1:0)
31:40 Po nešťastné rozehrávce Frýdku od mantinelu se snažila kopřivnice dostat dopředu, nicméně se míčku zmocnila Čmielová, která poslala Kantorkovou před odkrytou bránu a ta se byla schopná prosadit a posílá frýdek do vedení.
31:35 Rozhodčí opravdu moc nepískají, nechávají hru plynout.
30:30 Hra se po předchozím pokusu frýdeckých přesunula právě na polovinu domácích, kdy Kopřivnice měla dvě šance skórovat, Šteglíková ale opět ubránila čisté konto.
29:33 Krásnou přízemní střelu vyslala na branku Blechová, ale kopřivnická brankářka tuto střelu opět likviduje.
28:30 Zatím můžeme vidět utkání plné šančí skórovat, skvělých tvrdých soubojů i spoustu krásných kombinací. Obě golmanky drží své týmy a skóre zápasu stále vyrovnané.
27:55 Portešová se po mantinelu probojovala až ke střele, která doputovala až k brankářce Štěpánové, která měla co dělat aby ji zneškodnila.
27:33 Nepřesná rozehrávka od Kajzarové končí na čepeli Machové, ta však naštěstí pro frýdecké míjí odkrytou branku.
26:30 Další šance frýdeckých hráček, konkrétně Kantorkové, která orazítkovala tyč.
26:11 Nebezpečnou střelu vypálila Blechová, nicméně těsně míjí bránu.
25:32 Hráčky začínají brát vše na sebe a snaží se samy vsítit gól, úplně vymizela týmová hra.
24:45 Po lehkém faulu Koláčkové má Kopřivnice rozehrávku v rohu za vlastní bránou.
24:35 Urbanová rozbíhá akci, avšak raději zahrála zpět do obrany na Roszkovou.
24:01 Začíná nám třetí třetina. Na bully úspěšnější Kajzarová.
23:59 Utkání je vyostřené a zatím je stav stále 0:0, jak hráčky, tak i obě brankářky předvádějí neskutečný výkon!
23:20 Kopřivnice se dostala ke střele poté, co se frýdecká obrana nestihla zformovat, brankářka Šteglíková si však s touto šancí hravě poradila.
22:05 Frýdek zatím úspěšně brání ve vlastním oslabení, Kopřivnice se zatím nedostala ke střele, za to frýdeckým hráčkám se podařilo dostat do nebezpečného úniku, který se nepodařilo proměnit.
21:33 Vyloučen hráč #8 Eliška Puzoňová družstva FBC Intevo Třinec B FM na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:21 Na míčku je nyní frýdek a snaží se dostat postupným útokem z obrany na kopřivnickou polovinu, to se jim také daří a mají nyní rozehrávku od mantinelu.
18:45 Hráčky obou družstev na nic nečekají, jakmile mohou střílet, tak se hned snaží vsítit gól.
18:33 Hra je zatím vyrovnaná a odpovídá tomu i skóre, které je zatím stále nerozhodné.
17:14 Po dalším faulu na mantinelu opět na míčku frýdek, bohužel se rozehrávka Kantorkové nepovedla a byla z toho šance pro Kopřivnici.
16:44 Kopřivnice se po získaném balónku dostává na útočnou třetinu hřiště, kde i získáva drahocené sekundy do konce oslabení.
16:20 Kopřivnické hráčky nátlak zatím ustály, vyhazují balónek a mohou tak vystřídat
15:35 Frýdek drží Kopřivnici zavřenou před bránou, kterou ostřelují jednou ránou za druhou, míček však né a né vsítit.
14:55 Vyloučen hráč #14 Barbora Kučerová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
14:55 Portešová faulovaná Kučerovou a tak půjde frýdek do početní výhody.
14:45 Souboj v rohu hřiště zastavuje hvizd rozhodčího a na míčku tak bude Frýdek.
14:02 Kantorková to vzala na sebe a snažila se vyvézt míček po mantinelu, byla však zastavena Svobodovou, která posílá míček pouze za mantinel.
13:32 Kopřivnice zatím na začátku půle aktivnější, nicméně šance na otevření utkání jsou na obou stranách.
11:45 Kučerová nyní měla obrovskou šanci poslat Kopřivnici do vedení, tutu šanci ale zhatila Šteglíková, která zatím drží vyrovnaný stav utkání!
09:52 Další střelu z poloviny hřiště vyslala Blechová, ale golmanka Štěpánová měla přímý výhled na míček a se střelou si poradila.
08:22 Dalekonosnou ránu posíla Urbanová, nicméně trefuje pouze obranu Kopřivnice.
07:05 Hra je nyní "nahoru dolů", ale obě gólmanky úspěšně likvidují jednu střelu za druhou.
06:25 Portešová využila nepřesné rozehrávky jedné z obránkyň, dostala se k míčku, avšak bránu míjí.
04:45 V tutové šanci se nyní ocitla Kajzarová, avšak přestřelila kopřivnickou bránu.
03:30 Zatím se hraje na půli Kopřivnice, kdy frýdecké hráčky prozatím marně ostřelují brankářku Štěpánovou.
02:45 Portešová nahrávala okolo branky na volnou Koláčkovou, ta bohužel míček netrefila a v držení míčku tak je Kopřivnice.
01:45 Po nepodařené rozehrávce z rohu se již i Kopřivnice dostala k zakončení z rychlého úniku, avšak míjí frýdeckou svatyni.
01:35 Po střele Portešové končí míček po odrazu za mantinelem a máme tady další rozehrávku z rohu.
00:55 Frýdek standartní situaci z rohu nevyužívá, avšak dostává druhý pokus, který taktéž nevyužívá a Kopřivnce tak jde do protiútoku.
00:45 Hra je zatím vyrovnaná a hraje se ve středu hřiště.