35
  • 35 34:58
    Asper

Torpedo Havířov - Asper Šumperk 4:2
branky: 10. Kateřina Jedličková, 15. Lucie Konečná, 21. Vladěna Bartusková, 29. Lucie Krygielová - 22. Veronika Drápalová, 31. Šárka Šíblová; rozhodčí: Petr Bezděčík - Filip Mocek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Waloszková ? - Marie Koníčková ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1
36:00 Střely ve 3. části: 6:6
34:58 Timeout Asper Šumperk
34:58 Minuta do konce a přichází timeout pro Asper
33:43 Timeout Torpedo Havířov
33:43 Timeout pro Torpédo
33:20 Asper se dostal do šance 2 na 1. Koncovka se zjevně nevyvedla dle plánu
30:50 backhandovou střelou se prosazuje hráčka Asperu Šárka Šíblová a snižuje stav utkání na 4:2 v neprospěch Asperu
30:49 GÓL Asper Šumperk! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #7 Šárka Šíblová, asistoval #11 Eva Filipiová (4:2)
28:08 Lucie Krygielová krásným přenesením hry z rohu hřiště předvádí své kvality a krásnou střelou z otočky pomohla svému celku odskočit na aktuální skóre 4:1.
28:07 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Lucie Krygielová, asistoval #22 Lucie Konečná (4:1)
25:40 Golmanky si navzájem vyměňují svými výhozy míček a už je opět na míčku Torpédo
24:01 Začíná nám poslední část utkání, ve kterém je aktuálně Torpédo na koni a vše hraje v jejich prospěch
24:00 Siréna ukončuje 2. část utkání. Stav po 2. třetině Torpédo 3:1 Asper.
24:00 Střely ve 2. části: 9:2
22:10 Krásnou střelou z dálky Šumperk snižuje stav utkání na 3:1
21:36 GÓL Asper Šumperk! 3:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #15 Veronika Drápalová, asistoval #18 Lenka Schwabová (3:1)
20:54 Markantní gól obdržel Šumperk, odraz od dvou tyčí a ven. Rozhodčí oznamuje, že platí a Havířov se ujímá vedení 3:0
20:53 GÓL Torpedo Havířov! 3:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #10 Vladěna Bartusková, asistoval #9 Sára Zwierzynová (3:0)
19:43 Šumperk předvádí alespoň krásnou poziční hru, bohužel zatím bez střely
19:20 Vlaďka Bartusková opět v šanci a trefuje tyč
18:42 Barbora Benišová v tutovce, ale míjí branku
18:20 Další nekompromisní střelu vyslala na branku Eva Sobotová. Golmanka chytá
16:55 #jentakznudi
16:40 Asper v tlaku
14:30 Právě jsme byli svědky gólu hráčky #22 Lucie Konečné, který proskákal až za brankovou čáru a zařizuje Torpédu vedení 2:0
14:22 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Lucie Konečná, asistoval #79 Michaela Kaniová (2:0)
14:06 Hledám DJ na svatbu. Neváhej a dej mi vědět. Michal Marjo tel: 762 624 632
13:33 Další nekompromisní střelu poslala Vlaďka Bartusková. Lehce míjí branku.
12:00 První hrací část utkání na svojí stranu urval Havířov, který svou průbojností dokázal dostat míček za zádá Marie Koníčkové. Stav po první třetině Havířov 1:0 Šumperk
12:00 Střely v 1. části: 6:2
09:48 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Kateřina Jedličková, asistoval #22 Lucie Konečná (1:0)
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u utkání 2. ligy žen mezi Torpédem Havířov a Asperem Šumperk na hřišti v Malých Hošticích.