4:6
    David HOLÝ
    (Černohous)

Asper Šumperk - SOKOLI Pardubice 4:6
branky: 22. Filip Černohous, 33. Matyáš Valenta, 35. Jan Jarmar, 60. David Holý - 6. Tomáš Macháček, 8. Tomáš Macháček, 29. Petr Kvasil, 51. Michal Jeřáb, 53. Petr Kvasil, 58. Adam Černý; rozhodčí: Stanislav Kosek - David Lovas; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček 16 - Vojtěch Ujec 19; po třetinách: 0:2, 3:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes jsme začali sezónu poprvé v nejvyšší soutěži a naše nezkušenost byla trochu znát. Nicméně si myslím, že jsme v určitých pasážích zápasu hráli hodně dobře a vytvářeli si šance, ale střelecky byl rozhodně lepší soupeř. Škoda, že jsme si nepřenesli hru ze druhé třetiny do té třetí, kde jsme se místy nechali unést.  n nDíky soupeři za fér hru a rozhodčím za jejich výkon. nMoc díky taky fanouškům, kteří nás přišli podpořit.
60:00 Komentář hostů Krejčí Tomáš (Vedoucí): Dnes jsme odehráli velice dobré utkání, kdy jsme měli spoustu vyložených šancí, ale co my neproměníme je do nebe volající. Musím pochválit celý tým za poctivou práci. Malinko musím vyčinit týmu 2. třetinu to se nám nesmí opakovat, kdy jsme začali bláznit. Důležité 3  body ale neusneme na vavřínech, připravíme se už na zítřejší zapas v Brně. nDěkuji soupeři za fair-play zápas. nDěkuji naším fanouškům za podporu
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:46 GÓL Asper Šumperk! 4:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #82 David Holý, asistoval #62 Filip Černohous (4:6)
57:56 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #88 Matyáš Vašíček (3:6)
56:21 Timeout Asper Šumperk
56:20 vostrý
52:50 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #37 Vojtěch Král (3:5)
50:55 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb bez asistence (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:56 domácí gólman Vojta Kubíček pěkně vychytává střely
36:16 Vyloučen hráč #99 Matěj Šíma družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
36:11 domácí hráč Matěj Šíma skolil dva protihráče a jde sedět
34:53 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #62 Filip Černohous (3:3)
33:28 Vyloučen hráč #8 Tomáš Macháček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
32:28 GÓL Asper Šumperk! 2:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #44 Jan Jarmar (2:3)
32:00 pohledná akce pohledných domácích
28:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
26:45 hra se pořád přelévá tam a zpět
22:02  přesilovka končí krásným gólem
21:59 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #62 Filip Černohous, asistoval #44 Jan Jarmar (1:2)
21:25 Vyloučen hráč #7 Michal Puchner družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra rukou
20:00 Střely v 1. části: 9:8
10:25 Vyloučen hráč #21 Tomáš Macák družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
07:30 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #39 Jan Vosáhlo (0:2)
05:36 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #37 Vojtěch Král (0:1)