60
  • 60 59:52
    2

Florbal Primátor Náchod - FBC Liberec 5:8
branky: 5. David Špaček, 23. David Špaček, 23. Jakub Langpaul, 34. David Špaček, 56. David Špaček - 9. Ondřej Čumpelík, 15. Ondřej Čumpelík, 16. Jakub Faksa, 21. Jakub Smutný, 29. Ondřej Cejnar, 40. Bartoloměj Smolka, 50. Bartoloměj Smolka, 57. Daniel Vik; rozhodčí: Radek Hrdlička - Jakub Machatý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Daniel Nekvinda 24 - Matyáš Devátý 9; po třetinách: 1:3, 3:3, 1:2
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): Zápas byl plný pěkný akcí i pasáží kde se bojovalo jako o život. Jsem rád že si odvážíme 3b. Ač soupeř není papírový favorit hrál opravdu dobře a nedal nám nic zadarmo. Díky všem za utkání a přeji fajn zbytek soboty.
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): První utkání sezóny, které nebylo vůbec jednoduché. Těžká prověrka s Libercem úkazala detaily ve kterých musíme být lepší. Především agresivita a tlak na obouch brankovištích rozhodla utkání ve prospěch soupeře. Divákům, rozdočím i soupeři děkuji za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 3:13
59:55 Dnes to na body bohužel nestačilo, můžete ale na dálku fandit mužskému A-týmu, který bude hrát dnes v 17:00 v Blansku. A jestli preferujete fandění v Plechárně, tak můžete přijít zítra v 17:00 na zápas mužského B-týmu proti Falconu.
59:52 Vyloučen hráč #17 Ondřej Čumpelík družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
59:15 Liberec na míčku, Náchod už hraje opět s brankářem
57:20 Náchod zkouší štěstí v šesti a Liberec hraje ve formaci "domeček", stejně jako v posledním zápase proti mužskému A-týmu
56:06 Liberec nakonec využívá přesilovou hru
56:05 GÓL FBC Liberec! 5:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #57 Daniel Vik, asistoval #94 Jakub Faksa (5:8)
55:38 Neskutečný Špaček dává gól ze samostatného úniku v oslabení!
55:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček bez asistence (5:7)
55:08 Náchod bude hrát další oslabení
55:07 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:50 Do šance se nyní dostal i Náchod, když našel Hanuš Špačka hezkou křižnou nahrávkou
53:37 Timeout Florbal Primátor Náchod
53:25 Další nebezpečná střela hostů po křižné nahrávce
51:30 Liberec má poslední minuty více ze hry a jestli chce Náchod pomýšlet na body, musí zařadit vyšší rychlostní stupeň
49:35 Liberec napodruhé využil nepřehledné situace v brankovišti a dostává se do tříbrankového vedení
49:34 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka bez asistence (4:7)
48:15 Skvělý obranný zákrok Martina Hanuše
47:30 Náchod skvěle ubránil oslabení a už hraje v plném počtu
47:00 Po náchodské ztrátě se hosté řítili do přečíslení 4 na 1, nakonec nedokázali ani zakončit
45:31 Uvidíme první přesilovou hru zápasu
45:30 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
39:01 GÓL FBC Liberec! 4:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #8 Bartoloměj Smolka, asistoval #92 Adam Stýblo (4:6)
37:35 Liberec převážně na míčku
35:40 Také třetí náchodská lajna se dostala do šance, Štachovu střelu ale vykryl hostující brankář
33:58 Parádní Špačkova střela, která končí opět v sítí!
33:57 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #61 Martin Hanuš (4:5)
32:45 Skvělý defenzivní zákrok kapitána Hanuše, který získal míček a následně poslal svůj tým do protiútoku
30:50 Náchod si v posledních minutách vypracoval hodně šancí, ale nedokázal žádnou z nich proměnit
28:55 Hezká individuální akce a následná střela, Náchod musí opět dotahovat dvougólové manko
28:54 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #59 Ondřej Cejnar, asistoval #8 Bartoloměj Smolka (3:5)
27:45 Pačes krásnou střelou trefil pouze horní tyč
26:45 Skvělý zákrok gólmana Nekvindy po rychle rozehraném úderu
24:15 Náchod vstoupil do druhé třetiny velmi aktivně
22:18 Neskutečné střídání první náchodské lajny! Absolutní rozebrání obrany hostů a Náchod je opět ve hře!
22:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #13 David Špaček (3:4)
22:11 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #6 Jakub Vysoký (2:4)
21:00 Smutný nezapřel své střelecké geny a krásnou střelou zvyšuje vedení
20:59 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Jakub Smutný, asistoval #34 Petr Kukla (1:4)
20:01 Úvodní bule pro Liberec
20:00 Střely v 1. části: 3:9
19:25 Další povedené střídání první náchodské lajny
17:30 Krásná střela Špačka, které chybělo jen pár centimetrů, aby skončila v šibenici
15:33 Liberec se dostává do dvoubrankového vedení po velmi pohledně zakončené střele z první
15:32 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #28 Matěj Stránský (1:3)
14:45 Liberec se poprvé v zápase dostává do vedení
14:44 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #42 Jakub Smutný (1:2)
13:30 Jiná situace panuje u náchodské první lajny, ta zatím výrazně převyšuje jakokoliv lajnu Liberce
12:00 Liberec zamkl Náchod ve svém obranném pásmu
10:20 Langpaul se hezky uvolnil před branku hostů, ale bohužel nedokázal zakončit mezi tři tyče
09:30 Nekvinda musel vytáhnout neskutečný double-save, aby udržel vyrovaný stav utkání
08:08 Liberec srovnává stav zápasu po povedené akci
08:07 GÓL FBC Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Ondřej Čumpelík, asistoval #34 Petr Kukla (1:1)
06:15 Velkou šanci teď promarnili hosté
04:25 Obávané duo Špaček-Vysoký opět úřaduje, spolu s dobře hrající první lajnou dávají první branku tohoto utkání!
04:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
02:55 Liberečtí mají zatím více ze hry, Náchod hrozí pouze z protiútoků
01:00 Dnes mohou diváci poprvé na hřišti vidět nové posily náchodského týmu. konkrétně se jedná o gólmana Nekvindu a útočníka Pačese
00:01 Úvodní bule pro Liberec
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního zápasu 1. kola kvalifikace CE ligy juniorů. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující FBC Liberec.