7:4
    Filip COBL
    ()

FBC Česká Lípa - BLACK ANGELS YONEX 7:4
branky: 24. Adam Filip Hrdlička, 25. Mikeš Motejzík, 30. Mikeš Motejzík, 32. Adam Filip Hrdlička, 40. Filip Cobl, 60. Jan Fousek, 60. Filip Cobl - 8. Tomáš Vinkler, 24. Robin Bělík, 29. Lukáš Procházka, 34. Adam Štyler; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Radek Dvořák 26 - Matěj Němec 17, Kryštof Pecka 6; po třetinách: 0:1, 5:3, 2:0
60:00 Komentář hostů Pagáč Daniel (Asistent trenéra): Nezvládnuté utkání z naší strany. Velké poučení do dalších soubojů, máme na čem pracovat a zítra musíme dnešní výkon odčinit. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Bojovnost. Bojovnost. Bojovnost. Děkuji hráčům za dnešní bojovnost, na hřišti nechali úplně všechno a díky tomu jsme získali první 3 body sezóny. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za neskutečnou podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
59:57 GÓL FBC Česká Lípa! 7:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl bez asistence (7:4)
59:15 GÓL FBC Česká Lípa! 6:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #7 Jan Fousek bez asistence (6:4)
55:05 Vyloučen hráč #44 Adam Filip Hrdlička družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
46:23 Střídání brankáře. Nový brankář #62 Kryštof Pecka družstva BLACK ANGELS YONEX
46:23 Vyloučen hráč #44 Adam Filip Hrdlička družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
43:11 Vyloučen hráč #27 Viktor Steinz družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:31 Vyloučen hráč #91 Lukáš Procházka družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
39:00 GÓL FBC Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #44 Adam Filip Hrdlička (5:4)
35:45 Vyloučen hráč #87 Jan Slosiarik družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
33:56 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #29 Tomáš Horák (4:4)
31:19 Timeout BLACK ANGELS YONEX
31:19 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #7 Jan Fousek (4:3)
29:44 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #5 Ladislav Pekárek (3:3)
28:54 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #91 Lukáš Procházka, asistoval #87 Jan Slosiarik (2:3)
24:07 GÓL FBC Česká Lípa! 2:2
23:30 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #81 Tomáš Vinkler (1:2)
23:08 GÓL FBC Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #27 Viktor Steinz (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 6:6
07:51 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler bez asistence (0:1)